REKLAMLAR

General Mobile GM 5 Plus'da ekranı kilitledikten sonra dokunmatik çalışmıyor

Cihaz
General Mobile 5 Plus
Merhaba değerli arkadaşlar,
Benim telefonda çok ilginç bir sorun oluştu. Telefonu kullanırken sorun yok ama telefonu kilitleyip cebime veya masanın üzerine koyduktan bir süre sonra power tuşu ile ekranı açıyorum ama dokunmatik çalışmıyor. Bir kaç kere power tuşu ile ekranı açıp kapıyorum düzeliyor. Bazen de açıp kapamadan çok hızlı olmacak şekilde yan tarafına vuruyorum düzeliyor. Bir süre böyle kullandım şimdi ise hiç gelmiyor. Dokunmatik tamamen gitti. Söketlerdendir dedim içini açtım bütün filmleri soketleri kontrol ettim genede düzelmedi. Ekranda herhangibi hasar yok. Sorun sizce nerededir? Ekranda mı? Yoksa anakartta mı? Denemediğim yazılım kalmadı. Yazılım atıyorum gene basmıyor dokunmatik.

REKLAMLAR

Cihaz
nexus 5
sanırım bir kaç kes ekranı kapatıp açman gerekecek aklıma gelen bu

Cihaz
p smart 2018
soket yerinden oynamış olabilir flex arza vermiş olabilir

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 3)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...