General Mobile GM 6'da bildirim ışığı sorunu

Eda

Üye
Cihaz
General mobile GM6
Maalesef duzelmedi sevinmiştim açıkçası sizin yonteminizi görünce. Aslında önemli bir şey değil gibi ama gene de sinir bozucu şarj da yer büyük ihtimalle. Telefonumu dün servise vermiştim 8.1.0a yukseltmisler acaba bu yüzden mi diye düşünüyorum
Kesinlikle sinir bozuyor inşallah tez zamanda düzeltebilirsiniz

Arzu1907

Üye
Cihaz
General Mobile gm6
Kesinlikle sinir bozuyor inşallah tez zamanda düzeltebilirsiniz
Bir şey sormak istiyorum telefonunuzun her ay güncellemesini yapıyor musunuz? Bana Mayıs ayı daha yeni geldi belki yeni güncellemelerle çözmüş olabilirler sorunu.

Eda

Üye
Cihaz
General mobile GM6
Bir şey sormak istiyorum telefonunuzun her ay güncellemesini yapıyor musunuz? Bana Mayıs ayı daha yeni geldi belki yeni güncellemelerle çözmüş olabilirler sorunu.
Evet hatta 2 gün önce haziran güncellemesini yaptım

Arzu1907

Üye
Cihaz
General Mobile gm6
Bugün GM servisine gittim bildirim ışığı sorunu için,muhtemelen yazılımsal bir sorundur dediler yazılımı guncellediler. Ama gene de duzelmedi. Ben de az önce telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüm,suanlik bı sorun yok düzelmiş gibi.Ayni sorunu yaşayan arkadaşlar bir de fabrika ayarlarına geri döndürmeyi deneyebilirler.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Bugün GM servisine gittim bildirim ışığı sorunu için,muhtemelen yazılımsal bir sorundur dediler yazılımı guncellediler. Ama gene de duzelmedi. Ben de az önce telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüm,suanlik bı sorun yok düzelmiş gibi.Ayni sorunu yaşayan arkadaşlar bir de fabrika ayarlarına geri döndürmeyi deneyebilirler.

Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Cihaz
General Mobile 6 d
Eee arkadaşlar yıl oldu 2021 hala çözen yokmu ben bugün sıfırladım telefonu ve bu sorun ortaya çıktı çözen söylerse mutlu olurum

Şu anda çevrimiçi