General Mobile GM 6'da güncellemeden sonra parmak izi okuyucu çalışmıyor

Umitakgul

Üye
Cihaz
GM6
GM6 kullanıyorum telefona yeni gelen 8.1.0 güncellemesi den sonra parmak izi okuyucusu kapandı

agit

Üye
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Ayarlara girip tekrardan parmak izini tanıttın mı?

cepmarket.com.tr

Onaylı Teknik Servis
Cihaz
iphone 7
telefonu pc den yeniden eski stock romunu yükle yükleyebiliyorsan yoksa diğer ayki güncellemesini bekle sorun düzelicek merak etme

Doğru bir cevap, kullanıcı yada yazılım kaynaklı olarak yinede düzelmez ise servis e verin yapmak zorunda, yapılam z ise garanti kapsamında olduğu için yeni cihaz alma hakkınız var...

Geçmiş olsun ...

mesut4791

Üye
Cihaz
General Mobile 8
Merhaba GM 8 parmak izi sorunu bendede vardı önce ayarlarda güvenlik ve konum içinde parmak izi vardı fakat çalışmıyordu bende araştırma yaptım ve telefona HARD reset attım daha sonra normal fabrika ayarlarına döndüm uyguladıktan sonra kendine güncelleme yapacak o güncellemeyi kendi otomatik yapıyor bazen bu güncelleme bir iki günü buluyor ondan sonra ayarlardan güvenlik ve konum içine girin parmak izi okuyucunun geri geldiğini ve kullanmaya hazır halde ayarlayıp kullanabilirsiniz
Not: bu sorun sadece çalışan parmak izi biranda çalışmayıp ayarlardan silinmesinin Kesin çözümüdür sensörü bozuk olan telefonlarda işe yaramaz,umarım yardımcı olmuşumdur,sağlıcakla kalın...

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.