General Mobile GM 8'e nasıl yazılım atılır?

taner45

Üye
Cihaz
GENERAL MOBİLE GM 8
MERHABA General Mobile GM 8 kullanıyorum.Son zamanlarda hayalet ekran sorunu yaşıyorum. Tanıdığım bir bilgisayar hocam var bana yazılım atılması gerektiğini söyledi. Ben de kendim atsam yazılımı bana yardımcı olabilirmisiniz?

berkay

Yönetici
"Yazılım atarak" ghost screen sorunu çözülmez. Fiziksel bir sorundur. O bölgedeki pikseller ölmüştür. Ekran değişimi yapılması gerek. Ekran değişimi için de yetkili servise gitmenizi öneririm. Diğer servisler düşük kalite ekranlar kullanır.

taner45

Üye
Cihaz
GENERAL MOBİLE GM 8
"Yazılım atarak" ghost screen sorunu çözülmez. Fiziksel bir sorundur. O bölgedeki pikseller ölmüştür. Ekran değişimi yapılması gerek. Ekran değişimi için de yetkili servise gitmenizi öneririm. Diğer servisler düşük kalite ekranlar kullanır.
Hocam 6 ay garantili ekran taktırdım ama halen arka planda youtube,instegram vs gözüküyor. Yani hayalet ekran sorunu halen devam ediyor.

berkay

Yönetici
Ekranı taktırdıktan sonra izler hala varsa ekran değişimi yapılmamış demektir. İzler sonradan gelmişse hayalet ekrana yol açan bazı nedenler var. Ekranı uzun süre sabit bir görüntüyle açık bırakmak gibi.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.