REKLAMLAR
REKLAMLAR

General Mobile GM 8'e root atma

3.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
Cihaz
General Mobile GM 8
Arkadaşlar General Mobile GM 8 cihazıma Kingorootla root atmayı denedim ama başarısız oldu lütfen yardım edin nasıl rootlatabilirim sistem çok hızlı ve güzel ; ama ben Linux işletim sistemi kullanmak istiyorum.. images.jpeg Stock Rom güzel sistemin tamamını değiştirmek istiyorum #recoverymode

REKLAMLAR

Cihaz
Sony Xperia Z1
Arkadaşlar General Mobile GM 8 cihazıma Kingorootla root atmayı denedim ama başarısız oldu lütfen yardım edin nasıl rootlatabilirim sistem çok hızlı ve güzel ; ama ben Linux işletim sistemi kullanmak istiyorum.. Ekli dosyayı görüntüle: 3197 Stock Rom güzel sistemin tamamını değiştirmek istiyorum #recoverymode
Eğer cihazda TWRP Recovery varsa magisk manager ile toplayabilirsiniz link:
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

İndir flaşla yeniden başlat TAMAMDIR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 2)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Muzlu magnolia tarifi
    Son dönemlerin en çok aranan tariflerinden biri olan magnolia tatlısı ile karşınızdayız. Muzlu magnolia ise muzun bol olduğu bu mevsimde yapılabilece ...
  • Sağlığa zararsız oyun hamuru yapımı
    Çocukların el becerilerinin ve zekalarının gelişmesinde en etkili oyuncaklardan biri oyun hamurudur. Üstelik çocuklar oyun hamuruyla oynarken hayal g ...
  • Ev yapımı öksürük şurubu tarifi
    Kışın kendini iyice hissettirdiği bugünlerde hastalıklardan muzdarip insan sayısı da artmaya başladı. İşte bu hastalıklardan en fazla görülen grip ve ...