General Mobile Plus GM 5 Plus açılmıyor

Cihaz
General Mobile Plus 5
Dün Okuldayken Telefonumu Şarja Takmıştım 1-2 Dk Şarj oldu sonra kendiliğinden kapandı şarjımda %0 dı zaten şu anda şarja takktım halde şarj olmuyo nedenini bilen varsa yardımcı olabilirmi (ACİL)

Cihaz
General Mobile Plus 5
Farklı bir şarj aleti ve kablo ile deneyin. Şarj sisteminde sorun var. Pilde de olabilir.
Denedım ama yinede şarj almıyo ışık falan hiç yanmıyor bıde adaptörden dızt dıye hafıf bı ses gelıyo telefona taktımda acaba önceden taktım prizden fazla elektrik falan gelmiş olabilirmi ? acil nedenını bulabılırsenız sevınırım

Cihaz
Vestel Venüs V3 5010
Denedım ama yinede şarj almıyo ışık falan hiç yanmıyor bıde adaptörden dızt dıye hafıf bı ses gelıyo telefona taktımda acaba önceden taktım prizden fazla elektrik falan gelmiş olabilirmi ? acil nedenını bulabılırsenız sevınırım
kardeşim çözebildinmi ya bende aynı sorundan muzdaripim

Cihaz
Reeder P10S
General Mobile için teknik servis yok mu Türkiye'de. Bir onlara danışsan iyi olur.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Cilt lekeleri için doğal çözümler
    Cildiniz özellikle yaz aylarında güneşin zararlı ışınları nedeniyle leke ve ben oluşumuna meyillidir. Kolay kolay geçmeyen bu lekelerden cildinize doğ ...
  • Deri çantalar nasıl temizlenir?
    Deri hassas ve dayanıklı bir malzemedir. Hem spor hem şık görüntüsüyle birçok kıyafetle kombinlenebilen deri çantalar da dokusu ve kalitesiyle dikkat ...
  • Peynirli tavuk tarifi
    Peynirli tavuk tarifi, acılı yemekleriyle nam yapmış Kore mutfağının acı ve peynirin mükemmel birlikteliğiyle ortaya çıkan bir yemeğidir. Kore mutfağı ...