REKLAMLAR

GTA Türk Vice City'de çalışmayı durdurdu hatası

4.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
Cihaz
Samsung Galaxy Grand Prime SM-G531H
Arkadaşlar ben samsung galaxy j4 plus kullanıyorum
Başlıkta gördüğünüz gibi bu oyunlarda yeni oyun diyorum yükleniyor çalışmayı durdurdu hatası alıyorum
Lütfen yardım

REKLAMLAR

Cihaz
sm-n9000q
Hocam oncelikle oyunu playstoreden mi yuklediniz ?

Eger oyunu para vermeden dis kaynaklardan temin etti iseniz paket bozuk olabilir. Baska sitelerden yeniden kurulumu deneyiniz.

Yahutta kurulum asamasinda bir problem ile karsilasmis oldugundan durduruldu hatasi ile karsilasabilirsiniz.

Yeniden silip temiz bir kurulum yapmanizda fayda var.
Ancak silmeden once yinede uygulamalardan oyuna ait verilerin temizlenip silmeden once yeniden acmayi denemekte fayda var.

İyi forumlar.

REKLAMLAR

Cihaz
Samsung Galaxy Grand Prime SM-G531H
Hayır telefonda gta türk city v2 indirdim yükleniyor ekranında çalıştırmayı durdurdu

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 4)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...