Güç tuşu arızalı olan General Mobile GM 5 d nasıl açılır?

gokhan20

Üye
Cihaz
general mobile gm5
Telefonumun power tuşu tamamen kullanılamaz halde önceden bıçak vesaire gibi şeyler ile açıyordum ama içindeki kapsül kesildi iş görmez vaziyette
play store üzerinden indirdiğim uygulama ile ekranı açıp kapayabiliyordum ama şimdi maalesef şarjı bitti ve kapandı yeni cihazım 2 gün sonra geliyor
ve yedekleme yapabilmem bir kaç işlem gerçekleştirmem için acil yardımınız gerekiyor yardımcı olursanız çok sevineceğim.

ROJMAR_RD

Uzman
Yer
Diyarbakır
Cihaz
Samsung Galaxy M20
Yer
Kocaeli
Cihaz
Xiaomi Note 5a Prime
Telefonumun power tuşu tamamen kullanılamaz halde önceden bıçak vesaire gibi şeyler ile açıyordum ama içindeki kapsül kesildi iş görmez vaziyette
play store üzerinden indirdiğim uygulama ile ekranı açıp kapayabiliyordum ama şimdi maalesef şarjı bitti ve kapandı yeni cihazım 2 gün sonra geliyor
ve yedekleme yapabilmem bir kaç işlem gerçekleştirmem için acil yardımınız gerekiyor yardımcı olursanız çok sevineceğim.
Telefonu Geçici Olarak Açmak İstiyorsanız..Telefon Tamamen Kapalı Konumda İken Ses Kısma Tuşuna Basılı Tutup Telefonunuzu Şarj Adaptörüne Yahut Bilgisayara Bağlayın..Sonrasında Açılan Boot Menüsünden Reboot İşlemi Yaparak Telefonu Açabilirsiniz :)

Dipnot: Şarj Adaptörüne Bağlayınca Yazı Geldikten Sonra Ses Kısma Tuşuna Basmaya Devam Edin Ta ki Recovery Mode a Girene Kadar..

Cihaz
Samsung Galaxy Note8
If you want to turn on the phone temporarily.. While the phone is in the completely closed position, hold the volume down button and connect your phone to the charging adapter or computer.. then you can reboot the phone from the boot menu that opens. :)

Footnote: When you connect it to the charging adapter, keep pressing the volume down button after the text appears until you enter the recovery mode..
I think the issue has been resolved now so we are closing this thread;
Regards: Best hunting knife sharpener

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.