Güç tuşu bozuk olan Sony Xperia XZ'yi açma

Yer
Kocaeli
Cihaz
Xiaomi Note 5a Prime
SONY SİMGESİ GÖSTERİYOR ONDAN SONRA NE KADAR ŞARJI KALDIĞINI GÖSTERİP KAPANIYOR (ŞARJ%95)
Ses Kısma Tuşuna Basılı Tutarken Telefonu Pc ye Bağlıyorsun Değil mi ? Olmadı Bir de Ses Açma Tuşuyla Dene Ama Unutma Telefon Kapalı Halde İken Ses Kısma Tuşuna Basılı Tutacak Ve Pcye Bağlayacaksın Logo Gidene Kadar Bırakmayacaksın Olmazsa Yine Ses Açma İle Dene ..

can0615

Üye
Cihaz
sony xperia xz
Ses Kısma Tuşuna Basılı Tutarken Telefonu Pc ye Bağlıyorsun Değil mi ? Olmadı Bir de Ses Açma Tuşuyla Dene Ama Unutma Telefon Kapalı Halde İken Ses Kısma Tuşuna Basılı Tutacak Ve Pcye Bağlayacaksın Logo Gidene Kadar Bırakmayacaksın Olmazsa Yine Ses Açma İle Dene ..
KUSURA BAKMA AMA ACİL GİTMEM LAZIM D:
Yinede teşekkür ederim.

Spear

Üye
Cihaz
Sony Xperia XZ Premium
Öncelikle Gerekenler Bir Adet Bilgisayar Ve Bir Adet Ara Kablo (USB Kablosu)..Ara Kabloyu Bilgisayara Takıyoruz Daha Sonrasında Telefonun Ses Kısma Tuşuna Basılı Tutuyoruz, Tuşa Basılı Tutarken Telefonu Pc Ye Bağlıyoruz Ekran Geliyor(Sakın Elini Çekme Tuştan) Bi 10 Saniye Bekledikten Sonra Recovery Moda Giriş Yapıyorsunuz Ordan Reboot Dediğiniz Anda Telefon Açılmış Olur Hayırlı Olsun ( Kendi Keşfettiğim Yöntemdir Çalıntı Yapmayalım :)

Denedikten Sonra Olumlu Olumsuz Dönüş Yapın..
Konuyu hortlatıyorum ama denedim ses kısma tuşuna basılı tutunca led göstergesinde sadece yeşil ışık yanıyor bıraksamda öyle kalıyor. Ses açmayıda denedim ondada mavi ışık yanıyor nasıl çözebilirim

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.