Hangi yabancı dizileri izliyorsunuz?

H2O

Üye
Merhaba, forumunuza yeni katıldım. Oldukça güzel bir site gerçekten. Emeklerinize sağlık.

Hangi yabancı dizileri izliyorsunuz? Tavsiye edebileceğiniz bir dizi var mı? Ben Person of Interest'i izliyordum ancak bu yıl çılgınlar gibi bir 5. sezonla son buldu. The Big Bang Theory 10. sezona giriyor ve final yapacak gibi görünmüyor.

BurakUtas

Üye
Merhaba, forumunuza yeni katıldım. Oldukça güzel bir site gerçekten. Emeklerinize sağlık.

Hangi yabancı dizileri izliyorsunuz? Tavsiye edebileceğiniz bir dizi var mı? Ben Person of Interest'i izliyordum ancak bu yıl çılgınlar gibi bir 5. sezonla son buldu. The Big Bang Theory 10. sezona giriyor ve final yapacak gibi görünmüyor.
Supernatural ve The Walkıng Dead 'i tercih edebilirsin.

H2O

Üye
Supernatural ve The Walkıng Dead 'i tercih edebilirsin.
The Walking Dead'e başlamıştım aslında ancak iki sezon sonra bıraktım. Supernatural pek tarzım değil maalesef.

Mr. Robot ve Prison break kesinliklek tercih ederim :D
Mr. Robot da yine başlayıp biraz izledikten sonra bıraktığım dizilerden. Prison Break'i vaktiyle izlemiştim fakat yeni yapımı izler miyim bilemiyorum, keşke hiç yeniden bölüm çekme olayına girmeselerdi diye düşünmeden edemiyorum.

Ayberk

Yönetici
Ray Donovan, Mr.Robot ve Preacher izliyorum.
Bir de şuna başlayacağım

KübrA

Üye
Yer
Fethiye
Family Guy izliyordum ama 2. sezondan beri izleyemiyorum. Benimde favorim o napim :D Ayrıca dizinin aynı isimli oyununu oynadığım da doğrudur :D :D meraklısına duyurulur; oyunun Android uygulaması da var :) :) :)

Koray

Üye
Yer
Adana
Cihaz
Iphone 7
Bones , NCIS , American Horror Story , Family Guy , Mr Robot en sevdiklerim arasında :)

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...