REKLAMLAR
REKLAMLAR

Honor Play mi, yoksa Xiaomi Mi 8 Lite mı?

Hasanyld

Üye
Cihaz
galaxy note edge
Arkadaşlar yeni telefon alacağım ama iki telefon arasında kaldım. Şöyle ki;
Honor play ve Xiaomi Mi 8 Lite (6 gb)
Honor Play ve Xiaomi Mi 8 Lite arasındaki en bariz fark ram ve işlemci gücü. Honor Play işlemcisi Kirin 970 (huawei markasının en
üstün işlemcisi), Xiaomi Mi 8 Lite ise işlemcisi (Orta halli telefonlarda kullanılan işlemci) ama 6 gb ram seçeneği var.
Ben telefonda hiç oyun oynamam (Program çok kullanırım) ve çok kamera ile uğraşmam.
Tek beklentim ortalama programları çalıştıran uzun vadeli kullanabileceğim güzel bir telefonum olsun Yani telefonun uzun vadeli
olması için işlemci ve ram arasında kalınsa hangisi seçilir? Sizce Honor Play ram düşük olsa bile uzun vade gider mi. Yoksa ram 6 gb olsa
işlemci orta halli olması uzun vade için Honor Playden daha iyi mi olur.

REKLAMLAR

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Ben nedense bir türlü XİAOMİ telefonlarına ısınamadım, Huawei Mate 20 Lite'ı düşünür müsün?

Hasanyld

Üye
Cihaz
galaxy note edge
Ben nedense bir türlü XİAOMİ telefonlarına ısınamadım, Huawei Mate 20 Lite'ı düşünür müsün?
Aslında düşünürüm ama,
XİAOMİ markasını aslında snapdragonu kullanmasa alabilirdim sanki. Huawei markasını seviyorum ama P20 Lite modelini arkadaşım kullanıyor ve çok memnun. Ben de huawei markasını kullanmak istiyorum honor da huaweinin markası olduğundan çok değişen bir durumun olduğunu düşünmüyorum bu iki marka arasında. Ama p20 lite düşüneceksem bile Honor Play alırım çünkü hemen hemen fiyat aynıyken ekran daha büyük batarya daha büyük işlemcisi çok daha yüksek ve iç ve dış tasarım tamamen Huawei ile.
Hala aklım bir telefonu uzun vadede kullanmak için Ram ne kadar önemli. veya ram ve işlemci arasında kalınsa hangisini seçmek mantıklı olur.

REKLAMLAR

Cihaz
Lenovo P2
uzun vadede gitsin istersen xiaomi'yi tavsiye ederim sonuçta adamlar çin devi bir şirket ve her alanda varlar uzun süredir. fakat honor markası daha yeni yeni duyuluyor ileride ne kadar güven verebilir bilemiyorum.

nobita88

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy
Interesting topic content, I will visit your site often.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.