HTC Desire 816 şarj sorunu

ozgurgsgs

Üye
Cihaz
xiaomi mi 8 lite
Arkadaşlar merhaba. Desire 816 cihazım 10 saatten geç şarj oluyor ve bu durum için şu işlemleri yaptım. Öncelikle Yazılımsal olmasını düşünerek format attım düzelmedi root attım custom rom yükledim düzelmedi, yeni batarya aldım sorun devam etti ve sonra şarj soketi değiştirdim hala aynıydı. Cihaz şu an yaklaşık 12 saatte şarj oluyor. Sorun başka neden kaynaklanıyor olabilir ne yapmalıyım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler...

SiberLeon

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy S5 Mini
Yeni şarj aleti aldınızmı ? Bazen şarj aletleri bir süre kullanımdan sonra o sorunları yapabiliyor

ozgurgsgs

Üye
Cihaz
xiaomi mi 8 lite
Yeni şarj aleti aldınızmı ? Bazen şarj aletleri bir süre kullanımdan sonra o sorunları yapabiliyor
Pardon yazmayı unutmuşum 5 farklı şarj aleti ile denedim ve evin elektrik hattından mi acaba diye farklı yerlerde ve prizlerde denedim işin içinden çıkamadım

reck

Üye
Cihaz
HTC M8 Dualsim
Telefonun çektiği akım normal mi baktınız mı?

ozgurgsgs

Üye
Cihaz
xiaomi mi 8 lite
Telefonun çektiği akım normal mi baktınız mı?
Akımı kontrol ettiğimde çok değişken 300 mah ken bı anda 1000 mah leri geçiyor ama ortalama 500 civarlarında seyrediyor farklı şarj aleti ve batarya denemelerimde sonuç ayni

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...