REKLAMLAR

HTC Desire 820 şarj olmuyor

REKLAMLAR

Cihaz
HTC Desire 820
Konu başlığındada belirttiğim gibi telefonum şarj olmuyor. %40 seviyesinde veya daha altındayken telefonu şarja takınca şarj 0 iniyor ve kapanıyor.Ardından ışığı yanığp sönmeye başlıyor ve bunu nerdeyse hergün yaşıyorum.Telefon açma kapama düğmesine basılı tutunca beyaz bir ekranda üzerinde yazılar çıkıyor hboot check smart sd gibi. Genellikle ark arkaya birkaç kez check smart sd diyorum ardından telefonu yarım saat bırakıyorum ve bir süre sonra led ışığın yandığını ve şarj ettiğini görüyordum. Bugünde aynı şey oldu ama şarj etmiyor. %33 e kadar şarj etmiş tahminimce.Şimdi denememe rağmen şarj etmiyor.Bu arada telefon 3 buçuk yıllık. 5 defa servise gitti geldi ve bunların içinden 3 defa bataryası değişti.Ne yapmamı önerirsiniz?

REKLAMLAR

Cihaz
HTC Desire 820
Telefonum tamamen kapandı.Açılmıyor.Led ışık yanıp sönüyor

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Dedigin kadar servise gitmisse ve o kadar bataryasi degismisse ve olmamissa sen bu telefondan umidini kes.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Etiket artığı ve koli bandı izi nasıl temizlenir?
    Giysilerde çözümü basit; elinize makası alıp etiketi yerinden çıkartabiliyorsunuz ancak kimi eşyalarda kullanılan aşırı kalitesiz etiketler resmen key ...
  • Siyah zeytin yapımı
    Mevsim itibariyle artık çarşıda ve pazarda ham zeytinleri görmeye başlayabilirsiniz. Üreticilerin bir kısmı ürünlerini doğrudan yağ yaptırmayı tercih ...
  • Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...