REKLAMLAR
REKLAMLAR

HTC One M8 için Custom ROM tavsiyesi

REKLAMLAR

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
One M8 için Oreo tabanlı olan Lineage OS 15.1 resmi olmayan bir dağıtım. Nandroid yedeği oluşturarak stock ROM'u yedekleyin önce, sonra dilediğiniz ROM'u denersiniz. Lineage OS 15.1 ile sorun yaşarsanız resmi dağıtımın Lineage OS 14.1 versiyonunda kaldığını hatırlatayım. Bu ROM Android 7.1 Nougat sürümünde.

REKLAMLAR

Arifkt

Üye
Cihaz
Casper via a1
Slm paylaşımların güzel. Ben nasıl konu açabilirim yardim

Arifkt

Üye
Cihaz
Casper via a1
Slam HTC one m8 sürekli com google processor durduruldu hatası alıyorum stabil hızlı çalışan 7.0 rom nasıl yukleye bilirim yardımcı olursanız sevinirim

REKLAMLAR

90turk

Üye
Cihaz
htc one m8
One M8 için Oreo tabanlı olan Lineage OS 15.1 resmi olmayan bir dağıtım. Nandroid yedeği oluşturarak stock ROM'u yedekleyin önce, sonra dilediğiniz ROM'u denersiniz. Lineage OS 15.1 ile sorun yaşarsanız resmi dağıtımın Lineage OS 14.1 versiyonunda kaldığını hatırlatayım. Bu ROM Android 7.1 Nougat sürümünde.
Selam.
M8 için yaptığınız paylaşım ve yardımlarınız bir kısmını okudum. Hepsi de hangi rom2u yüklemem gerektiği konusunda epey yardımcı oldu ve bilgilendirdi. Teşekkürler.

Ben de telefon açılırken "Verizon" logosu çıkan bir telefon var. Daha önce Android 4.4.4 sürümü vardı. "HTC Sync Manager" ile romu güncelledim ve telefon Android 6.0 oldu. Sonra fabrika ayarlarına sıfırladım fakat yine de bu açılıştaki logo ve diğer "Verizon" uygulamalarından kurtulamadım. Şimdi Verizon ile ilgili şeylerin hiç görünmemesi için, ROM'u üst Android versiyonların biri ile değiştirmek istiyorum...

Alıntı yaptığım, üstte ki tavsiyenizin en sonunda bahsettiğiniz link de; 2019-11-02 tarihli farklı bir sürüm var ( )... Bunu henüz indirip kurmayı denemedim.

Lineage OS 14.1 versiyonu için bahsettiğiniz "resmi dağıtım" ibaresi, 16.0 sürümü içinde geçerli mi acaba?

Resmi Dağıtım olan sürümler, Android 8.0/8.1 veya 9.0'a göre daha mı stabil çalışıyor?

"Lineage 16.0" sürümünü yüklememi tavsiye eder misiniz?

(NOT: Bir de bu cihaz modeli hakkında bahsedilen rom'ların hangi dilde olduğundan hiç bahsedilmemiş. Bu ROM'ların hepsi Türkçe'yi destekliyor mu acaba?)

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim.

Saygılarımla

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi