REKLAMLAR
REKLAMLAR

Huawei Honor Band 3 Türkçe dil seçeneği

halil5

Üye
Cihaz
p9 lite
Honor 3 band aldım yenice. Ne yazık ki İngilizce olması gereken yerler Çince olarak yer alıyor

p9 lite telefonumu İngilizce yaptığım da bu sorun ortadan kalkmaktadır. Ama bu seferde tamamen İngilizce olarak telefonu kullanmak durumunda kalıyorum.

Sizden ricam "huawei wear" programında nasıl bir değişiklik yaparız

cihazım rootlu ve sizin sayfada yer alan

app locale denedim ama wear programında yemedi

apk editör ile Values-tr klaösürü silince dil ingilizce oluyor ama bu seferde program hata verip kapanıyor

2pcs-Anti-shock-Soft-TPU-Ultra-Clear-Protective-Film-For-Huawei-Honor-Band-3-Band3-Smart.jpg_6...jpgHuawei-Honor-Band-3-Black-442666-.jpg

REKLAMLAR

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Saatin içindeki dosyalardan birinde dil dosyaları olabilir mi acaba? En azından bir ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz saatin içindeki dosyalardan?

halil5

Üye
Cihaz
p9 lite
Saatin içindeki dosyalardan birinde dil dosyaları olabilir mi acaba? En azından bir ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz saatin içindeki dosyalardan?
hocam akıllık bileklik aslında cihazım. "huawei wear" adlı apk ile telefon eşleşmesi sağlıyor. telefon dilini ingilizce yaparsak sorun yok dediğim gibi

IMG_20180129_125127.jpg

REKLAMLAR

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
hocam akıllık bileklik aslında cihazım. "huawei wear" adlı apk ile telefon eşleşmesi sağlıyor. telefon dilini ingilizce yaparsak sorun yok dediğim gibi
Aynen. Saat derken genel bir ifade kullanmıştım. :) Firmware sürümü nedir cihazın? Firmware indirip içindeki dosyalara bakacağım belki dil dosyası çıkabilir.

REKLAMLAR

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
ROM'da dil dosyası bulunmuyor. Bu şekilde kullanmanız gerekiyor mecburen. Belki güncellemelerle düzeltilebilir ilerleyen dönemlerde.

REKLAMLAR

halil5

Üye
Cihaz
p9 lite
Screenshot_20180129-130241.pngScreenshot_20180129-130241.png
ROM'da dil dosyası bulunmuyor. Bu şekilde kullanmanız gerekiyor mecburen. Belki güncellemelerle düzeltilebilir ilerleyen dönemlerde.
ilgili uygulanın res klasöründe values-tr silince ingilizce oluyor ama bileklik ile bağlanmada hata oluyor

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi