REKLAMLAR

Huawei Mate 9'da root atma ve unroot yapma

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
Cihaz
Mate 9
Arkadaşlar bir adet Huawei MATE 9 MHA-L29 cihazım var telefonu şifreyi unuttuğumdan dolayı sıfırlamak zorunda kaldım.Bu yüzden tüm verilerim silindi bende verilerimi yeniden almak için root atıp programlarla geri getirip daha sonra unroot atmak istiyorum zor işlemlere benziyorlar lütfen acil yardım edinizç

REKLAMLAR

Cihaz
Mate 9
Teşekkür ederim ama telefon rootlu zaten sorunda bu değil telefonu rootladığım halde silinen dahili hafızamda ki bilgileri geri getirmek istiyorum ama ne yazık ki getiremedim lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz? Acil yardımınıza ihtiyacım var ve de sonra Mate 9 Cihazımda unroot işlemi yapmam lazım nasıl yapacağım?

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...