Huawei Mate 9'da root atma ve unroot yapma

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

Cihaz
Mate 9
Arkadaşlar bir adet Huawei MATE 9 MHA-L29 cihazım var telefonu şifreyi unuttuğumdan dolayı sıfırlamak zorunda kaldım.Bu yüzden tüm verilerim silindi bende verilerimi yeniden almak için root atıp programlarla geri getirip daha sonra unroot atmak istiyorum zor işlemlere benziyorlar lütfen acil yardım edinizç

Cihaz
Mate 9
Teşekkür ederim ama telefon rootlu zaten sorunda bu değil telefonu rootladığım halde silinen dahili hafızamda ki bilgileri geri getirmek istiyorum ama ne yazık ki getiremedim lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz? Acil yardımınıza ihtiyacım var ve de sonra Mate 9 Cihazımda unroot işlemi yapmam lazım nasıl yapacağım?

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Tıraş makinesi nasıl temizlenir?
    Tıraş makineleri oldukça pratiktir fakat çalışma şekli itibariyle ölü deri ve kılları içinde biriktirir. Tıraş makinenizden tam performans almak istiy ...
  • Çamaşır suyu lekesi nasıl çıkar?
    Çamaşır suyu evlerimizin olmazsa olmazıdır. Çamaşırların yanı sıra başta banyo ve mutfak temizliği olmak üzere evin hijyenini sağlamak için en çok baş ...
  • İçli köfte tarifi
    İçli köfte veya diğer adıyla oruk, bulgurun hamur haline getirilip içinin doldurulmasıyla ortaya çıkan bir yemektir. Aslen Arap mutfağına ait olan içl ...