REKLAMLAR

Huawei Mate 9'da root atma ve unroot yapma

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
REKLAMLAR

Cihaz
Mate 9
Arkadaşlar bir adet Huawei MATE 9 MHA-L29 cihazım var telefonu şifreyi unuttuğumdan dolayı sıfırlamak zorunda kaldım.Bu yüzden tüm verilerim silindi bende verilerimi yeniden almak için root atıp programlarla geri getirip daha sonra unroot atmak istiyorum zor işlemlere benziyorlar lütfen acil yardım edinizç

REKLAMLAR

Cihaz
Mate 9
Teşekkür ederim ama telefon rootlu zaten sorunda bu değil telefonu rootladığım halde silinen dahili hafızamda ki bilgileri geri getirmek istiyorum ama ne yazık ki getiremedim lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz? Acil yardımınıza ihtiyacım var ve de sonra Mate 9 Cihazımda unroot işlemi yapmam lazım nasıl yapacağım?

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Etiket artığı ve koli bandı izi nasıl temizlenir?
    Giysilerde çözümü basit; elinize makası alıp etiketi yerinden çıkartabiliyorsunuz ancak kimi eşyalarda kullanılan aşırı kalitesiz etiketler resmen key ...
  • Siyah zeytin yapımı
    Mevsim itibariyle artık çarşıda ve pazarda ham zeytinleri görmeye başlayabilirsiniz. Üreticilerin bir kısmı ürünlerini doğrudan yağ yaptırmayı tercih ...
  • Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...