Advertisement

Huawei P10 Plus batarya değişimi

gsmiletisim

Onaylı Teknik Servis
Katılım
1 Ocak 2018
Mesajlar
56
Tepki puanı
11
Yer
İstanbul
Cihaz
iPhone X
Huawei P10 Plus akıllı telefon kullanıcıları tarafından sıkça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de telefonlarının şarjının çabuk bitmeye başlamasıdır. Bu sorunların yaşanmasının 2 sebebi bulunmaktadır. Yaşanılan her iki sorunun çözüme kavuşturulabilmesi için ise batarya değişimi yapılması gerekir.

1. Bataryanın kullanım ömrünün sona ermeye başlaması.
2. Batarya şişmesi yaşanması.

Her batarya da olduğu gibi Huawei P10 Plus telefonlarının bataryalarının da bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Mesela 300 kez batarya doldurulup boşaltıldıktan sonra ilk zamanlar bir kaç gün yeterli olan batarya zamanla saat bazına kadar düşebilmektedir. Batarya şişmesi de direk bataryanın performansını etkileyen bir faktördür.

Huawei P10 Plus batarya değişimi nasıl yapılır ?

"Huawei P10 Plus batarya değişimi" alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim HUAWEI teknisyenleri tarafından yapılır. Batarya (pil) onarımının yapıldığı teknik servis odası gerekli tüm koşulları sağlar. Periyodik olarak sterilize edildiği gibi tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulduğu gibi cihaz güvenliği için özel olarak sigortalanmıştır.

Huawei P10 Plus batarya değişimi GSM İletişim'de nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak için teknisyenlerimiz değişim yaparken bir video çekilmiş ve GSM İletişim resmi Youtube Kanalı'na yüklenmiştir. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile ilgili işlemi tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.


Huawei P10 Plus batarya değişiminde nelere dikkat edilir ?

Huawei P10 Plus batarya sorunu çözüme kavuşturulurken dikkat edilenler hemen aşağıda maddeler halinde paylaşılmıştır.

1. Orjinal 3750 mAh batarya kullanılır.
2. Telefon sıfırlanmaz ve bilgileriniz silinmez.
3. Cihazınız 6 ay GSM İletişim onaylı batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
4. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

Huawei P10 Plus batarya sorunları, değişimi ve diğer konular hakkında aklınıza takılanlar olursa eğer GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayabilir ya da buradaki yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.
 Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst