Huawei P10 Plus ekran değişimi nasıl yapılır?

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

gsmiletisim

Onaylı Teknik Servis
Katılım
1 Ocak 2018
Mesajlar
60
Beğeniler
12
Yer
İstanbul
Cihaz
iPhone X
#1
Huawei P10 Plus akıllı telefon ekranı bazı sebeplerden dolayı kullanılamaz hale gelebilir. Bu sebepleri sıralamak gerekirse;

1. Telefon yere düşmesi sonucu ekranın kırılması,
2. Ekrana uygulanan baskılar sebebi ile ön camın çatlaması,
3. Cihazın sert bir zemine çarpmasından dolayı iç ekran kırılması,
4. Batarya şişmesi ya da telefonun aşırı ısınması sebebi ile ekrana uygulanan baskının ekranı kırması olarak verilebilir.

Yukarıda anlatmış olduğumuz sorunlar yaşandığı zaman tek çözüm yolu ise ekran değişimidir. Bu yazımızda "Huawei P10 Plus ekran değişimi" nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte anlatılmıştır.

Huawei P10 Plus ekran değişimi nasıl yapılır

Huawei P10 Plus ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm teknik servis ortam koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi süresi teknik servisimizde ortalama 30 dakikadır. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz de 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak sadece 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Huawei P10 Plus ekran onarımının gerçekleştirildiği teknik servis odamız özel olarak dizayn edilmiştir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. Periyodik bir şekilde sterilize edilir. Güvenlik kameraları ile 7/24 denetim altında tutulur. Cihaz güvenliği için sigortalanmıştır. Teknik servis odası 1 canlı videomuz hemen aşağıda paylaşılmıştır.


1. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
2. Değişim süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bu sebeple bilgileriniz kesinlikle silinmez.
3. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı - hassasiyeti ve ekran parlaklığı - çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
4. Cihazınız teknisyen test onay formundan başarılı bir şekilde geçirildikten sonra incelemeniz amacıyla beğeninize sunulmaktadır.
5. Ekranınız dilediğiniz kadar test etme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
6. Ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunları ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır.
7. Telefonunuz kesinlikle 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.


Garanti kartınızın olması sebebi ile garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak GSM İletişim HUAWEI teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

Huawei P10 Plus ekran değişimi videosu

Teknik servisimizde Huawei P10 Plus ekran değişimi nasıl yapılır daha detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz değişim yaparken ekibimiz tarafından video çekimi yapılmış ve GSM İletişim resmi Youtube kanalına yüklenmiştir.

Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile onarım süreçlerini tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.Sorun, Cevaplayalım

Huawei P10 Plus ekran ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan sorular mevcut olabilir. Bu soruları 02165504060 numaralı müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da burada bulunan yorum alanından yazarak sorabilir ve HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.
 

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

  • Kilo vermeyi engelleyen hatalar
    Birçok kişi için yaz mevsimin yaklaştığı bahar ayları, kışın alınan kiloları vermek için diyet yapma ve egzersize başlama dönemidir. Fakat bazen fazl ...
  • Evde zeytin ağacı nasıl yetiştirilir?
    Sağlıklı beslenmeye verilen önemin gitgide artmasıyla tükettiğimiz gıdaların organik olmasına daha da özen gösteriyoruz. Organik beslenmenin bir yolu ...
  • Pronovias 2019 koleksiyonunu sunuyor
    Pronovias tasarım direktörü Hervé Moreau, 2019 için vücudu saran modeller zarif kumaşlar, nazik ve göz alıcı çiçek desenlerini tercih ediyor Geli ...