Huawei p20 lite hizmet yok sorunu

Yunuskrks

Üye
Cihaz
Huawei p20 lite
Telefonumu gittigidiyor sitesinden 31 temmuz 2018 yılında aldım telefonu 1 yıl sorunsuz kullandım. Tam 1. Yılın sonunda 30 temmuz 2019 da banyoda unuttum ve içine buhar kaçtı hep kamerasında bile belli bu. Telefonu 2 3 kere açamadım ve açtıktan sonra hizmet yok diyordu. İnterneti açınca her türlü arama yapabiliyorum ( İnternet araması) telefonu garantiye yolladım ve kullanıcı hatası diyip yapmadılar geldiğinde hizmet yok hatası dışında hiçbir sorun yoktu. 8 farklı telefoncuya götürdüm yapamadılar. Sorun ne neden oluyor bu bi türlü çözülemedi. Telefonu kullanmayı gerçekten çok istiyorum böyle Bi sorunla karşılaşan var mı Bi tane telefoncu sorunun yazılımsal olduğunu program gelirse yapabilirim dedi. Hala bekliyorum programı ne yapmam gerek. Yardımcı olun lütfen

yakreb

Yönetici
Sıvı hasarı sonucu şebeke entegresi zarar görmüş gibi. Ama telefoncular dahi yapamıyorsa Huawei teknik servisinde yaptırılması en iyisi olacaktır. Ücreti her neyse muhtemelen yeni telefon almaktan hesaplı olur.

Yunuskrks

Üye
Cihaz
Huawei p20 lite
Sıvı hasarı sonucu şebeke entegresi zarar görmüş gibi. Ama telefoncular dahi yapamıyorsa Huawei teknik servisinde yaptırılması en iyisi olacaktır. Ücreti her neyse muhtemelen yeni telefon almaktan hesaplı olur.
İstanbul yetkili servisine gönderdim telefon yurtdışı kayıtlı telefonu yapmayız dediler bende zaten garanti kapsamında değil ücretli yapmanızı istiyorum dedim onuda yapamayız maalesef dediler.

yakreb

Yönetici
Bir tür prosedür var demek ki. Telefonu yurt dışı olarak bir servisten satın aldıysanız onlara ulaşın. Acaba IMEI numaranızı başka cihazda mı kullandılar. IMEI geçersiz hale geldiğinden şebeke alınmıyor olabilir.

Yunuskrks

Üye
Cihaz
Huawei p20 lite
Bir tür prosedür var demek ki. Telefonu yurt dışı olarak bir servisten satın aldıysanız onlara ulaşın. Acaba IMEI numaranızı başka cihazda mı kullandılar. IMEI geçersiz hale geldiğinden şebeke alınmıyor olabilir.
İmei atılsa düzelir mi? İnternet araması yapabiliyorum hat görünüyor dediğiniz gibi şebeke entegresi olabilir onu Bi telefoncu ile görüşeyim o ne dicek fikrini alıp size döneyim

Şu anda çevrimiçi