REKLAMLAR

Huawei P8 Lite'da Bootloader kilidi açma

REKLAMLAR

Cihaz
huawi p8 lite
selam arkadaşlar huawei bootloader kilidi KODU vermeyi bırakmış olduğuna göre bu kilidi açmanın başka bir yolu varmı killt açmadan rom yüklenirmi

REKLAMLAR

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
DC Unlocker servisi var ama ücretli.
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
işlemler adım adım anlatılmış.

Bootloader kilidini açmanın cihazı garanti kapsamı dışında bırakacağını hatırlatayım. Huawei cihazlarda brick riski çok fazla görebildiğim kadarıyla. Unbrick işlemi de zor. Risklere rağmen bunca zahmete değer mi iyi düşünmek gerek.

Cihaz
Meta 8
kardeşim açma!! altı üstü yok. bu lanet adamlar marka degeri yükselsin diye kullanıcılar oynasın bozsun diye yan sanayie ihtiyaç duyuyorlar. sakın yapma güncelleştirme felanda hikaye TELEFONUN ÖLEÇEK O NA GÖRE!!

Cihaz
Meta 8
BENİM TELEFONUM HARD BRİCK OLDU.. seninde başina gelecek.... orjinal güncelleme gelirse kur.. aksi webden asla indirme... bu paralı işlem yapan sitelerin agına düşersin kredi satiyorlar aynı anda o güncel yazılımlarıda bunlar sunuyorlar....

Cihaz
Meta 8
Ben hem ingilizce hemde pc mühendisi olduğum halde düştüm ağlarına.!! artık düşün.. uzak dur. para verirsen o lanet siteler açar halleder.. çünkü webe koyulan o kurum dosylarını bu lanetler yapıyor anlıyormusun? hata yapacagını biliyorlar. paran varsa ok kurcala ben vermeyecegim gerekirse linux da telefonun tamamına reset atacagım..

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...
  • Domates suyunun faydaları
    Vitamin ve mineral deposu olan domates suyu hem güzelliğe, hem de sağlığa çok faydalıdır. Domates suyunun içeriğinde A, B1, B2, B3, B5, B6 ve K vitami ...
  • Koşu bandı neden ağrı yapar?
    Koşu yapmak ve kasın aşırı kullanılması durumunda baldırlarınıza ağrı girebilir. Koşucularda baldır yani kalf kasının ağrısı çoğunlukla kas liflerinin ...