Huawei P9 Lite mavi ekran verdi ve açılmıyor

Cihaz
HUAWEİ P9 LİTE
lutfen yardımcı olun telefonumu bı gun once guncelledım bugun actım oyun oyunuyodum ekran gıttı boyle kapalı mavı bı ekran geldı ama normal mavı ekran degıl sonra kapattım actım oldu acıldı bıdaha aynısını yaptı ben bıdaa kapattım actım bıdaha kapandı ve hıc acılmıyor sarja takıyorum olmuyo yardımcı lurmsuuz

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Senden kaynaklı bir sorun meydana gelmemişse para almazlar. Garantisi var değil mi cihazın?

Cihaz
HUAWEİ P9 LİTE
Senden kaynaklı bir sorun meydana gelmemişse para almazlar. Garantisi var değil mi cihazın?
daha alalı 6 ay oleu ya bu nasıl oldu boılıyonmu sabahkalktım oyun oynuyodum hıc bııs yoktu ekran bı anda gıttı anı ben bısı yapmadm

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Senden kaynaklı bir sorun değil o zaman direk garantiye başvur.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Seyahat edenler için güvenlik ipuçları
    Seyahatler ne kadar heyecan verici olurlarsa olsunlar, tedbir alınması gereken bazı konular vardır. Seyahatiniz sırasında hem kendinizi koruyabilmek h ...
  • Dondurulmuş yiyecekler sağlıklı mıdır?
    Hızlıca bir yemek hazırlamak ve servis etmek söz konusu olduğunda, dondurulmuş gıdaların yerini hiçbir şey tutamaz. Dondurucunuzda uzun zamandır duran ...
  • Yatak nasıl temizlenir?
    Hayatımızın yaklaşık üçte birini yatağımızda geçiriyoruz, bu yüzden yatağımızı temiz tutmak önemlidir. Düzenli yapılan yatak temizliği, yatak odasında ...