Huawei P9 Lite'da Hard Brick, eRecovery ve Bootloader sorunu

Cihaz
P9 Lite 2017
Her şey telefonuma ROM yüklemek istememle başladı normal bir şekilde bootloader kilidini açtım, TWRP yükledim ve ROOT attım. Fakat ROM kurulumunda ne yaptıysa TWRP yerine eRecovery yüklendi bootloader kilitlendi ve telefon eRecovery modundan başka şekilde açılmıyor. Bir çok şey denedim fakat banamısın demedi aldığım hatalar şöyle;

Telefonu açtığımda açılıyor "Download latest version and recovery" ye basınca da oluyor.

aşamada ise "Wipe/data factory reset" tıklayınca hatayı alıyorum.

Bootloader ise durumda

Ses kısma + Ses açma tuşları ile giriyor %5'de takılı kalıp hata veriyor.
Aynı şekilde ses kısma + ses açma tuşlarına basıp USB ile bilgisayara bağladığımda aşamada da %5 de takılı kalıyor sonra telefonu yeniden başlatıyor.

kologlu99

Üye
Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
Her şey telefonuma ROM yüklemek istememle başladı normal bir şekilde bootloader kilidini açtım, TWRP yükledim ve ROOT attım. Fakat ROM kurulumunda ne yaptıysa TWRP yerine eRecovery yüklendi bootloader kilitlendi ve telefon eRecovery modundan başka şekilde açılmıyor. Bir çok şey denedim fakat banamısın demedi aldığım hatalar şöyle;

Telefonu açtığımda açılıyor "Download latest version and recovery" ye basınca da oluyor.

Bootloader ise durumda

Aynı şekilde ses kısma + ses açma tuşlarına basıp USB ile bilgisayara bağladığımda aşamada da %5 de takılı kalıyor sonra telefonu yeniden başlatıyor.
Stock recovery atmayı denediniz mi ?

birkara38

Üye
Cihaz
avea in touch 4

Bootloader ise durumda

Açıklamalar için teşekkür ederim. Yeterince açık ve irdeleyici

birkara38

Üye
Cihaz
avea in touch 4
Stok romları araştırdım ama indirmesi ayrı sıkıntı. Bağlantım oldukça yavaş. Teşekkürler.

Cihaz
P9 Lite 2017
Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum garanti kapsamında değilse anakart değişimi işçilik harici 736TL olduğu yazıyor.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...