REKLAMLAR
REKLAMLAR

Huawei P9 Lite'da Stock / Custom ROM atamama sorunu

jostinzael

Üye
Cihaz
Samsung
Herkese merhaba, huawei cihazımda(pra-lx1) bootlaoder kilidini kaldırdım ve frp unlcok oldu buraya kadar sorunsuzdu herşey lakin hiç bir şekilde yönergelere uymama rağmen ne costum rom ne de stcok rom atamadım(twrp 3.1.1.2 ile) bir tek lineage rom o da eski versiyonu yüklendi ama bootloop ta kaldı, şimdi ise tekrar relock yaptım ve dload yöntemi olsun, adb üzerinden system.img, boot.img, recovery.img bunlarıda flashladığım halde yinede açamadım cihazı, 3 gündür cihazımı kullanamamaktayım, servise götürmeyi düşünüyorum ama okuduklarım arasında 850 tl gibi bir miktardan bahsediyorlar, şimdi cihazımda relock yapılmış halde servise gitsem garanti kapsamında yaparlar mı? Yada önerebileceğiniz bir yöntem var mı? Şu an cihazda stock recovery, erecovery kısımlarına ulaşabiliyorum.
Akıllı telefonunuzda bir garanti varsa, bir garanti kullanmanız gerekir.

REKLAMLAR

JABRO

Üye
Cihaz
iphone 7
Cok sağolasın kardesim hayatımı kurtardın 750 tl ödemekten kurtuldum
recovery.img bunlarıda flashladığım halde yinede açamadım cihazı, 3 gündür cihazımı kullanamamaktayım, servise götürmeyi düşünüyorum ama okuduklarım arasında 850 tl gibi bir miktardan bahsediyorlar, şimdi cihazımda relock yapılmış halde servise gitsem garanti kapsamında yaparlar mı

JABRO

Üye
Cihaz
iphone 7
recovery.img bunlarıda flashladığım halde yinede açamadım cihazı, 3 gündür cihazımı kullanamamaktayım, servise götürmeyi düşünüyorum ama okuduklarım arasında 850 tl gibi bir miktardan bahsediyorlar, şimdi cihazımda relock yapılmış halde servise gitsem garanti kapsamında yaparlar mı

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi