Huawei Y7 ekran kilidi ve Gmail sorunu

burhanulu

Üye
Cihaz
Z5 Compact
Herkese iyi günler. Bir yakinimin çocuğunun y7 telefonunu kilitlendi ve ekran şifresi istedi. Şifreyi hatirlamayinca ben de hard reset attım. Bilindiği gibi format sonrasi google hesabı istedi. Şu anda ikisini de bilmediği için telefonu açamıyorum. Bypass metodlarini denedim ancak hiçbirini yapamadım. Bilgisi veya önerisi olan var mı?
Teşekkürler...

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
bypass metodlarını yine dene. Youtube den videolarını izle adım adım yap hata olmasın.

burhanulu

Üye
Cihaz
Z5 Compact
Olan bütün yöntemleri denedim fakat olumsuz. Örneğin videodaki kişinin denediği yöntemde yapacağı işleme kendi telefonu izin verirken, benimkinde izin vermiyor.
Sebebi ne bilmiyorum. Belki de ayni zamanda ekran kilidi de unutulduğu içindir.
Başka bi yolu var mı onu da bulamadım

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Hard format sonrası ekran kilidi diye bir şey kalmaz. Onla alakası yoktur. Farklı video varsa eğer onları da bir izle belki farklı bir program paylaşan olmuştur.

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Birde videodaki adımları bir dener misin? en güncel video bu şuan. Olmadı googleden huawei y7 bypass yaz türkçe sayfalarda arayarak türkçe sayfalardaki paylaşılan adımları dene. Ben şuan baktım 10 larca paylaşım var. Birisi olana kadar deneyeceksin.

burhanulu

Üye
Cihaz
Z5 Compact
Hard format sonrası ekran kilidi diye bir şey kalmaz. Onla alakası yoktur. Farklı video varsa eğer onları da bir izle belki farklı bir program paylaşan olmuştur.
Nasil ve neden bilmiyorum ama malesef ekran kilidi format sonrasi da çıkıyor

burhanulu

Üye
Cihaz
Z5 Compact
Birde videodaki adımları bir dener misin? en güncel video bu şuan. Olmadı googleden huawei y7 bypass yaz türkçe sayfalarda arayarak türkçe sayfalardaki paylaşılan adımları dene. Ben şuan baktım 10 larca paylaşım var. Birisi olana kadar deneyeceksin.
Talkback yöntemini denedim ama talckback de geri besleme sekmesi çıkmıyor.
Set password yöntemini denedim, onda da set password a tıklayınca ilerlemiyor.
Bu videodakini de denedim ama kırmızı uyarı bende çıkmıyor. Videoları defalarca izledim ancak olmuyor nedense.

Şu anda çevrimiçi