REKLAMLAR

IMEI'si değişmiş yurt dışı cihazlarda güncelleme yapmak

4.50 yıldız(lar) 6 değerlendirme
Cihaz
Samsung One7
Bende samsung one7 var 6.1 yüklü güncellme için bana yardımcı olabilirmısımız. Bu benimkine olurmu.Ayrıca bide bu cihazın gizli menüsüme yanı imei değişikli yapmak için olan kısma giremiyorum kodu biliyomuzmu birçok kod denedim olmadı. Şimdiden teşekkür. EMEĞİĞİNİZE SAĞLIK.

REKLAMLAR

Cihaz
Samsung One7
Bende samsung one7 var 6.1 yüklü güncellme için bana yardımcı olabilirmısımız. Bu benimkine olurmu.Ayrıca bide bu cihazın gizli menüsüme yanı imei değişikli yapmak için olan kısma giremiyorum kodu biliyomuzmu birçok kod denedim olmadı. Şimdiden teşekkür. EMEĞİĞİNİZE SAĞLIK.

Cihaz
j7 pro
kolay gelsın arkadaşlar benım cihazım j7 pro şebeke giti telefoncu sureklı dıyor 1 haftaya gunceleme gelecek ama hiç birşey yok ben nasıl duzeltebılırım şuan telefon çöktü

Cihaz
S7edge
Merhaba herkese kardesim benim telefon s7 edge g935f modeli bunun dosyalarinin linkini atabilirmisin

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 3)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...