IMEI'si değişmiş yurt dışı cihazlarda güncelleme yapmak

materes68

Üye
Cihaz
Samsung One7
Bende samsung one7 var 6.1 yüklü güncellme için bana yardımcı olabilirmısımız. Bu benimkine olurmu.Ayrıca bide bu cihazın gizli menüsüme yanı imei değişikli yapmak için olan kısma giremiyorum kodu biliyomuzmu birçok kod denedim olmadı. Şimdiden teşekkür. EMEĞİĞİNİZE SAĞLIK.

materes68

Üye
Cihaz
Samsung One7
Bende samsung one7 var 6.1 yüklü güncellme için bana yardımcı olabilirmısımız. Bu benimkine olurmu.Ayrıca bide bu cihazın gizli menüsüme yanı imei değişikli yapmak için olan kısma giremiyorum kodu biliyomuzmu birçok kod denedim olmadı. Şimdiden teşekkür. EMEĞİĞİNİZE SAĞLIK.

emrakya13

Üye
Cihaz
j7 pro
kolay gelsın arkadaşlar benım cihazım j7 pro şebeke giti telefoncu sureklı dıyor 1 haftaya gunceleme gelecek ama hiç birşey yok ben nasıl duzeltebılırım şuan telefon çöktü

Chtyldrm

Üye
Cihaz
S7edge
Merhaba herkese kardesim benim telefon s7 edge g935f modeli bunun dosyalarinin linkini atabilirmisin

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...