IMEI'si değişmiş yurt dışı cihazlarda güncelleme yapmak

akn3460

Üye
Cihaz
not5
selamın aleyküm hayırlı geceler hocam bende NOT 5 -SM-N920C Cihazım var imeı baktım ithalat yoluyla kayıtlı yazıyor ama onun altında motorla diye marka var kendisi güncelleme yapmadıgı için smart swithc diye program ile güncelledimm androıd 6 dan 7 ye yükseldi fakat şebeke gitti sizin link kursam düzelirmi ?

Cihaz
samsung j7 pro
SAMSUNG J7 PRO İÇİN ANDROİD 8.1 OREO NASIL YUKLEYECEGİZ TELEFON KACAK YANI ÇAKMA IMAİL VAR

Cihaz
samsung j7 pro
BENDE SAMSUNG J7 PRO VAR KACAK ANDROİD 8.1 OREO YUKLEMEK ISTIYORUM FAKAT SEBEKE KORKUSU VAR NASIL YAPMAM GEREK

Cücü

Üye
Cihaz
Huawei P20 lite
Bilindiği üzere yurt dışı telefonlara güncelleme yapıldığı zaman şebeke gidiyor ve geri gelmiyor bu sorun olmadan nasıl güncelleme yapılacağını anlatıyorum. Samsung Galaxy Note 5 N920C (android 6.0.1'den android 7.0'a) telefonumda denedim başarılı oldu telefon modeliniz başkaysa yazın ona göre çözüm üretelim.
Gerekli Olanlar:
1) 4 parçalı güncelleme dosyası(pit dahil)
indirme linki
2)Odin 3.12 daha alt sürümü kullanmayın telefon açılmaz!
indirme linki
Kurulum:
İlk olarak dosyaları rardan çıkarın
Ekli dosyayı görüntüle: 857
Daha sonra resimdeki gibi Odin'e yerleştirin
Ekli dosyayı görüntüle: 858
Telefonun geliştirici seçeneklerinden OEM kilidini açın ve USB hata ayıklama özelliğini aktif hale getirin. Kesinlikle CP yazan yere yükleme yapmayın yoksa şebeke gider! Daha sonra telefonu download moda alın telefonu USB ile bilgisayara bağlayın ve Start'a basın. Telefonunuz hazır. Takılanlar varsa mesaj atabilirler.
Şuanda Huawei P20 lite içinde aynı yolu izlememiz gerekiyor acaba
Bilindiği üzere yurt dışı telefonlara güncelleme yapıldığı zaman şebeke gidiyor ve geri gelmiyor bu sorun olmadan nasıl güncelleme yapılacağını anlatıyorum. Samsung Galaxy Note 5 N920C (android 6.0.1'den android 7.0'a) telefonumda denedim başarılı oldu telefon modeliniz başkaysa yazın ona göre çözüm üretelim.
Gerekli Olanlar:
1) 4 parçalı güncelleme dosyası(pit dahil)
indirme linki
2)Odin 3.12 daha alt sürümü kullanmayın telefon açılmaz!
indirme linki
Kurulum:
İlk olarak dosyaları rardan çıkarın
Ekli dosyayı görüntüle: 857
Daha sonra resimdeki gibi Odin'e yerleştirin
Ekli dosyayı görüntüle: 858
Telefonun geliştirici seçeneklerinden OEM kilidini açın ve USB hata ayıklama özelliğini aktif hale getirin. Kesinlikle CP yazan yere yükleme yapmayın yoksa şebeke gider! Daha sonra telefonu download moda alın telefonu USB ile bilgisayara bağlayın ve Start'a basın. Telefonunuz hazır. Takılanlar varsa mesaj atabilirler.

devranx

Üye
Cihaz
samsung galaxy note 5
ben defalarca denedim ama her seferinde odin yanıt vermiyor deyip takılıyor

Cihaz
Note 5
Benim telefonum Note 5 imeisi değiştirilmiş 7.0a sorunsuz güncelledim ve sorunsuz kullanıyorum tercih sizin yukarıda anlattığım güncelleme note 5 için telefonunuzu güncellemek isterseniz güncelleme dosyası aramakta yardımcı olabilirim.
Bende smn t var c değil onun için atarmısın sana zahmet SM-N920T