REKLAMLAR

IMEI'si değişmiş yurt dışı cihazlarda güncelleme yapmak

4.50 yıldız(lar) 6 değerlendirme
Cihaz
Note 5 N920C
Benim telefonum Note 5 imeisi değiştirilmiş 7.0a sorunsuz güncelledim ve sorunsuz kullanıyorum tercih sizin yukarıda anlattığım güncelleme note 5 için telefonunuzu güncellemek isterseniz güncelleme dosyası aramakta yardımcı olabilirim.

REKLAMLAR

Cihaz
s7 edge
Şebeke giderse kısa süre içinde tekrar telefoncuya gidemeyeceğim için cesaret edemiyorum açıkçası :)

Cihaz
samsung j7 prime
Benim telefonum Note 5 imeisi değiştirilmiş 7.0a sorunsuz güncelledim ve sorunsuz kullanıyorum tercih sizin yukarıda anlattığım güncelleme note 5 için telefonunuzu güncellemek isterseniz güncelleme dosyası aramakta yardımcı olabilirim.
j7 prime denediğimde şebeke sorunu oluşuyor bu durumun olma sebebi telefona imei atınca rot yüklenmesi telefonun rotlanmasından kaynaklanan bir durum rom yükleyince yani android 7 yapıncaa içindeki rot gider ve her şekilde şebeke sorunu yaşanır telefoncuların yaptığı işlemse z3x samsung tool pro programında flashama özelliği yapıp telefonun rotladıktan sonra flashıyıp kullanırsın ama telefonu sıfırlaman durumunda şebeke sorunuyla karşılaşırsın iyi günler

REKLAMLAR

Cihaz
J7 prime
Bendede j7 prime var imei atıldı. Bu yöntemle 7.0 çıktığında sistemi odinden anlatıldığı gibi güncellesek imei gidermi. Yada şebeke sorunu olurmu ve tekrar imei atılmazmı

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...