İngilizce olan Samsung Galaxy Note 8'i Türkçe yapma

Cihaz
Samsung Note 8
Merhaba,

Konuyu dogru yeremi actim bilmiyorum. Hatam varsa kusura bakmayin.

Direk konuya gireyim.
Dubaiden Samsung Note 8 aldim ama cihazin dili yari ingilizce yari Turkce. Bu cihaza firmware atilabilir mi ? Yada bu cihazi android 9 a yukseltmek mumkun mu ?
Cihaz bilgileri resimlerde mevcut.

Yardimci olabilirseniz sevinirim.

Tesekkurler.

Screenshot_20190404-162226.jpg Screenshot_20190404-162326.jpg

msankarali

Üye
Cihaz
Note4
Merhaba,

Konuyu dogru yeremi actim bilmiyorum. Hatam varsa kusura bakmayin.

Direk konuya gireyim.
Dubaiden Samsung Note 8 aldim ama cihazin dili yari ingilizce yari Turkce. Bu cihaza firmware atilabilir mi ? Yada bu cihazi android 9 a yukseltmek mumkun mu ?
Cihaz bilgileri resimlerde mevcut.

Yardimci olabilirseniz sevinirim.

Tesekkurler.

Ekli dosyayı görüntüle: 3273 Ekli dosyayı görüntüle: 3274
Bildiğim kadarıyla note 8 için verimli bir custom rom yok. Şu anda elinizdeki hali ile kullanmak en güvenli olsa gerek...

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
PhoneInfo uygulamasını indirerek PDA ve CSC kodlarının bulunduğu ekranları buraya koyabilir misiniz?

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...