REKLAMLAR
REKLAMLAR

Instagram'da hikayeye GIF ekleme özelliği yok

Cihaz
İphone 7 Plus
Yeni instagram güncellemesiyle hikayele GIF ekleme özelliği yollandı ama bana bu özellik gelmedi, hesabımda bir sıkıntı var GIF özelliği yok , kendi cihazımdan arkadaşımın hesabına girdiğimde GIF özelliği beliriyor ,ama benim hesapta bir sıkıntı var ... Fikri olan varmı ?

REKLAMLAR

Cihaz
Iphone7
Aynı sorun bende de var bir tek benim hesabımda çıkmıyor başka hesaplar da çıkıyor

Cihaz
Samsung Galaxy A7 2017 A-720F
Benim cihazım Samsung Galaxy A7 2017 arkadaşımdaki Cihaz Iphone 7 aynı sıkıntı bendede var ben arkadasımda da oturum açtım ama yine de GIF özelliği gelmedi ama arkadaşımın hesabını benim telefonumda açtım ve onun hesabında GIF özelliği benim telefonumda da çalışıyor yardım edebilirmisiniz???

Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Instagram'ın yayınladığı güncellemeler her hesapta aynı anda aktif olamayabiliyor. Biraz bekleyin.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Muzlu magnolia tarifi
    Son dönemlerin en çok aranan tariflerinden biri olan magnolia tatlısı ile karşınızdayız. Muzlu magnolia ise muzun bol olduğu bu mevsimde yapılabilece ...
  • Sağlığa zararsız oyun hamuru yapımı
    Çocukların el becerilerinin ve zekalarının gelişmesinde en etkili oyuncaklardan biri oyun hamurudur. Üstelik çocuklar oyun hamuruyla oynarken hayal g ...
  • Ev yapımı öksürük şurubu tarifi
    Kışın kendini iyice hissettirdiği bugünlerde hastalıklardan muzdarip insan sayısı da artmaya başladı. İşte bu hastalıklardan en fazla görülen grip ve ...