REKLAMLAR

iOS mu, yoksa Android mi?

5.00 yıldız(lar) 2 değerlendirme
Cihaz
Reeder P10s
Bütçe sıkıntısını bir kenara bırakalım. Artı ve eksi yönlerini göz önünde bulundurarak Android'i mi seçerdiniz yoksa iOS'u mu?

REKLAMLAR

Cihaz
Sony xperia z5
Bence yeni bir isletim sistemi hatta birden fazla isletim sistemleri olmasıdaha iyi olurdu. bizleri 2 isletim sistemli cihazlara mahkum ediyorlar.

Cihaz
Samsung C5 Pro 5010
merhaba fiyatları pahalı olmasa ios daha stabil ama kullanıcıyı aşırı kısıtlayan dezavantajları var. bu yüzden android tabikide lakin onun sorunuda stabil olmaması. belki ikisinin ortası bir sistem olmalı. ama şu anki tercihim daha özgür olmasından mütevellit android.

Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Her Android cihaz da ben Android'im diye geçinmesin :) Düşük özelliklere sahip Android telefonlar kastığı için millet iPhone'a geçme gereği duyuyor ama halbuki amiral gemisi bir Android alsalar.. :D

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Ben daha esnek kullanim olanaklari nedeniyle Android'e daha yakinim. OTG destegi, microSD kart yuvasi, dosya yoneticisi vs. onemli.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Alerjiyi nezle sanıp hafife almayın
    Bahar aylarında polenlerin havaya yayılmasıyla birlikte, alerjik hastalıklara bağlı bulgularda büyük bir artış yaşanır. Bahar alerjisi deyimi daha ço ...
  • Bu yaz Braun ile pürüzsüz geçecek!
    Braun Türkiye kadın kişisel bakım portfolyosundaki en yeni ürünleri ile yaza güzel ve pürüzsüz bir merhaba dedi Braun ev sahipliğinde M Gallery Ho ...
  • Domates nasıl saklanır?
    Domates, hem yemeklerin hem de günlük öğünlerimizde salataların vazgeçilmezidir. Dolayısıyla alışverişlerde miktar olarak fazla alınır. Fakat domates ...