iPad'de iki faktörlü kimlik doğrulama sorunu

comprador

Üye
Cihaz
ipad
Selam, elimde eski model ipad'im var yeniden kurulum yapıp ipad'imi sıfırladım. Hesap ayarlarında İKİ FAKTÖRLÜ KİMLİK DOĞRULAMA açık olduğu için icloud hesabını ipad'e girerken hesabın parolasını girip ardında mobil telefonuma gönderilen kodun girilmesini istiyor. Buraya kadar güzel parolayı giriyorum ikinci aşama olan telefondan gelen kodu girmemi söyleyen bir mesaj geliyor ama o kodu girebileceğim kutucuklar gelmiyor ekrana. Bende bu sebepten dolayı İKİ FAKTÖRLÜ KİMLİK DOĞRULAMA'yı iptal etmek istiyorum ama onu da beceremedim. Bilgisayardan icloud hesap ayarlarına girip iptal etmeyi denedim ama kaldır seçeneği kendi sitesinde anlatıldığı gibi yapılamıyor. Şimdi yardım olarak eğer bilen varsa 1- tablette kodu gireceğim kutucukların nasıl geleceği, 2-iki faktörlü kimlik doğrulamayı nasıl kaldırabileceğim? teşekkür ederim.

jacobs

Üye
Yer
ERZURUM
Cihaz
SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Öncelikle Forumumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
İki faktörlü doğrulamayı kapatmak için İcloud hesanınıza https://www.icloud.com/ sitesinden giriş yapın ardından bu tarayıcıya güven sekmesinden hesap güvenlik onayı verin . Apple Kimliğinizi Yönetin sayfasında, parola, iki aşamalı kimlik doğrulama ve güvenilir telefon numaralarının yer aldığı "Güvenlik" sekmesinde bulunan Düzenle'ye tıklayın. Güvenlik sayfasına girdikten sonra, iki aşamalı kimlik doğrulama sekmesine gidin. Bu özelliği kapatmak için İki Aşamalı Kimlik Doğrulamayı Kapat'ı tıklayın. Özelliği kapatmanız için onaylama istemlerini tıklayarak seçiminizi tamamlayın. Kapanmadan önce üç farklı güvenlik sorusu oluşturmanız istenebilir. Daha önce oluşturmadıysanız oluşturun ve devam edin. Onayladıktan sonra, özelliğin devre dışı bırakıldığını bildiren son bir mesaj alacaksınız. Tamamladıyı seçin ve bilgisayarınızdaki iCloud hesabınızdan çıkın.

comprador

Üye
Cihaz
ipad
Öncelikle Forumumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
İki faktörlü doğrulamayı kapatmak için İcloud hesanınıza https://www.icloud.com/ sitesinden giriş yapın ardından bu tarayıcıya güven sekmesinden hesap güvenlik onayı verin . Apple Kimliğinizi Yönetin sayfasında, parola, iki aşamalı kimlik doğrulama ve güvenilir telefon numaralarının yer aldığı "Güvenlik" sekmesinde bulunan Düzenle'ye tıklayın. Güvenlik sayfasına girdikten sonra, iki aşamalı kimlik doğrulama sekmesine gidin. Bu özelliği kapatmak için İki Aşamalı Kimlik Doğrulamayı Kapat'ı tıklayın. Özelliği kapatmanız için onaylama istemlerini tıklayarak seçiminizi tamamlayın. Kapanmadan önce üç farklı güvenlik sorusu oluşturmanız istenebilir. Daha önce oluşturmadıysanız oluşturun ve devam edin. Onayladıktan sonra, özelliğin devre dışı bırakıldığını bildiren son bir mesaj alacaksınız. Tamamladıyı seçin ve bilgisayarınızdaki iCloud hesabınızdan çıkın.
cevap için teşekkür ederim fakat İki Aşamalı Kimlik Doğrulamayı Kapat linki aktif değil ve bir türlü bunun kapatılması engellenmiş.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.