iPhone 5s kapanıp açılıyor ve kırmızı ekran hatası veriyor

FIDILCIK

Üye
Cihaz
iphone 5s
SLM ARKADAŞLAR iphone 5s tel durmadan kapanıp açılıyor restore modunada geçmiyor elma ve sonra kırmızı ekren gelip gidiyor döngü olarak yardım lütfen???

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Uyku ve ana ekran butonlarına 10 saniye boyunca basılı tutun, Apple logosunu görmeniz gerekiyor. Bazı durumlarda iPhone normal şekilde kendisini yeniden başlatıyor, ama sorun yeniden ortaya çıkıyor.

Bu sorunun yazılım kaynaklı olma ihtimali var, özellikle bozulmuş yedek dosyaları neden olabilir. Geri yükleme işlemlerini takip ederek sorunu çözebilirsiniz. Cihazı kapatmak için güç butonuna basılı tutun. Bilgisayarınızda iTunes‘un son sürümünün çalışır durumda bırakın ve akıllı telefonunuzu USB kablosu ile sisteme bağlayın. Güç ve ana ekran tuşlarına birkaç saniye boyunca basılı tutun, cihaz açılırken güç butonunu serbest bırakın ama ana ekran tuşuna basılı tutmaya devam edin. “Connect to iTunes”yazısını gördüğünüzde ana ekran tuşunu da serbest bırakın. iTunes yazılımında geri yükleme aşamalarını takip edin.

FIDILCIK

Üye
Cihaz
iphone 5s
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim lakin dediğiniz gibi yapıyorum ama telefon gene kapanıp açılmaya devam ediyor yani powered tuşu bıraktığımda orta tuşa basılı tuttuğumda telefon yine açılıp kapanmaya devam ediyor.Tavsiye edebileceğiniz başka bir şey varsa bekliyorum teşekkürler şimdiden...

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Servisin müdahale etmesi gereken bir durum olabilir. Yapılabilecek başka bir şey kalmadı çünkü.

black9790

Üye
Cihaz
ıphone 5s
slm arkadaşlar bu sorunla ben de karşılaştım ve ekran kartta sıkıntı var denildi ve çöpe at dediler... yok mudur bunun tamiri?

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Yani anakart değişimi falan bunun tek çaresi. Ancak Apple servisine gönderip fark ücretini ödeyerek yeni bir model almaya yönelebilirsiniz.

acar388

Üye
Yer
kayseri
Cihaz
ıphone 5s
Bendede aynı sorun vardı sensör soketini söktüm düzeldi. cihazı açtıysanız eğer sorun ordadır sensör şase yaptırıyor. şuan sesör ve iç hoparlör tarafını kıpardım sadece ekran kaldı sokette soketi taktım şuan çalışıyor . ama cihazı açmadınız yada düşürmedinizse yazılımsalda olabilir . eğer ikisindende değilse anakartınız gitmiş olabilir.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...