iPhone 5s'de sınırlamalar parolasını unuttum

Cihaz
iPhone s5
iPhone 5s telefonumun sınırlama parolasını unuttum ve 3 kez denedim ama bulamadım bilgisayarsız ve telefonu sıfırlamadan nasıl parolayı sıfırlayabilirim?

renegad

Üye
Cihaz
iphone 8
I'm trying to overcome my parents' restrictions because they can't remember anything.
Bluestacks

Cihaz
iphone
iExplorer dan iPhone a giriyorsun. 2 şey var onları siliyorsun. Sonra restart atıp yeni şifre koyabiliyorsun.Biraz uzun sürede açılıyor normalden. Telefon açılmayacak zannettim ama oldu. Bir de bazı şifreler, küçük ayarlar da gidiyor. Ama iyi.

Başka birisi bakar diye buraya yazıyorum, yoksa 1 yıl geçmiş, yapmışsındır. Google da arayınca burası çıkıyor çünkü.

iExplorer a jailbreak gerekmiyor diyor kendi sitesinde ama bunları yapmak için gerekebilir. Büyük ihtimalle de öyledir.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...