REKLAMLAR

iPhone 5s'te sıvı teması ve kırmızı ekran hatası

REKLAMLAR

Cihaz
İphone s5
Telefonum iphone s5 telefonumu biryere vurmadım ama su kaçtı bu bikaç defa daha oldu ama birşey olmamıştı bu sefer su kaçtıhında ertesi gün telefonum pikselleşip kırmızı ekran oldu ve yavaş yavaş kapandı ekranı kapatma tuşunu bastımda daha kapanmamıştı onu farkettim ama görüntü yoktu sıyahdı ekran Yardımcı olursanız bu konuda ne yapmam gerektihini pek bilmiyorum.

REKLAMLAR

Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
Telefonum iphone s5 telefonumu biryere vurmadım ama su kaçtı bu bikaç defa daha oldu ama birşey olmamıştı bu sefer su kaçtıhında ertesi gün telefonum pikselleşip kırmızı ekran oldu ve yavaş yavaş kapandı ekranı kapatma tuşunu bastımda daha kapanmamıştı onu farkettim ama görüntü yoktu sıyahdı ekran Yardımcı olursanız bu konuda ne yapmam gerektihini pek bilmiyorum.
Daha iyi yardımcı olabilmem için fotoğraf atma şansınız var mı ?

Cihaz
Samsung galaxy A3 2015 (SM-A300HQ)
cihazınız su temasından dolayı film zarar görmüş yanlış hatırlamıyorsam internette çözüm var ama garantisi varsa telefonu gönderin ama sıvı teması olduğunu söylemeyin yoksa para isterler hemde baya cep yakan bir para ama deneyin derim

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Etiket artığı ve koli bandı izi nasıl temizlenir?
    Giysilerde çözümü basit; elinize makası alıp etiketi yerinden çıkartabiliyorsunuz ancak kimi eşyalarda kullanılan aşırı kalitesiz etiketler resmen key ...
  • Siyah zeytin yapımı
    Mevsim itibariyle artık çarşıda ve pazarda ham zeytinleri görmeye başlayabilirsiniz. Üreticilerin bir kısmı ürünlerini doğrudan yağ yaptırmayı tercih ...
  • Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...