iPhone 6 durduk yerde şarj yiyor ve ısınıyor

Cihaz
Apple iPhone 6
Telefonu sorunsuz sıkıntısız kullanırken birden parmak izi okumamaya başladı. Bununla birlikte telefon ekran kapalıyken telefon ısınıp şarjı bitiyor. Telefonu hiç kullanmasam yine ısınıp şarjı bitiyor. Lütfen yardım edin.

Dipnot: Telefonumun bataryasını geçen sene Deji marka bataryayla değiştirmiştim. Bununla alakalı olarak anakarta zarar vermiş olabilir mi?

grade

Üye
Cihaz
123456
muhtemelen bataryan hatta ondan önce şarj entegresinde sorun vardır.

mepolat17

Üye
Cihaz
A2 Lite
Bataryan ölmüş anladığı kadarıyla eğer, garantin varsa sıfır telefon verme ihtimalleri var, apple ararsan sana yardımcı olurlar.

tlpakbdk

Üye
Cihaz
psmart
Telefonu sorunsuz sıkıntısız kullanırken birden parmak izi okumamaya başladı. Bununla birlikte telefon ekran kapalıyken telefon ısınıp şarjı bitiyor. Telefonu hiç kullanmasam yine ısınıp şarjı bitiyor. Lütfen yardım edin.

Dipnot: Telefonumun bataryasını geçen sene Deji marka bataryayla değiştirmiştim. Bununla alakalı olarak anakarta zarar vermiş olabilir mi?

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...