iPhone 6 Plus'ta YouTube arama ekranı sorunu

Cihaz
İos apple 6plus
youtube'a girip herhangi bişey arattığım zaman bu ekranla karşılaşıyorum ana ekrandayken sorun yok istediğim videoyu açabiliyorum wifi veya hücresel olması birşey değiştirmiyor daha önce uygulamayı silip tekrar yükledim düzelmişti birkaç kez kapatıp açtıktan sonra yine aynı sorunla karşılaştım

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

WhatsApp Image 2017-12-07 at 00.00.49.jpeg

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Uygulamayı kaldırıp tekrar kurun. Bir bakalım düzelmezse birkaç yol daha denenebilir.

Cihaz
İos apple 6plus
Uygulamayı kaldırıp tekrar kurun. Bir bakalım düzelmezse birkaç yol daha denenebilir.
bir kez kaldırıp tekrar kurdum sorun geçmişti uygulamayı biraz kullandıktan sonra tekrar aynı sorunla karşılaştım şimdi tekrar kaldırıp kurucam sonucu paylaşırım tekrar sizinle

teşekkür ederim yardımınız için

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
YouTube'un arama ve izleme geçmişini de bir temizleyin. YouTube ayarlarında Gizlilik'te olması gerek.

Yer
Erzurum
Cihaz
iphone 7 Plus
youtube ios uygulamasının inanılmaz derecede bugları var buda onlardan biri iphone kullananlar bilir telefonu yatay moda almaya kalkınca da videonun yarışı gidiyor bir daha geliyor vs yani uygulamaya yorum olarak yazarsanız belki düzeltirler diyelim

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• 2018 yaz modası
    Her zevke hitap eden bir yaz modası sizi bekliyor. İster ışıltı payetler, metalik tonlar, püsküller ve transparan kıyafetlerle sıra dışı olmanın tadın ...
  • Sebzeli kiş tarifi
    Sebzeleri, kiş hamuru ve kaşar peynirinin eriyen güzelliğiyle birleştirerek tek dilimle yetinebilmeyi pek mümkün kılmayan bir tart ortaya çıkarıyoruz. ...
  • B12 vitamini eksikliğinin belirtileri ve tedavisi
    B12 vitamini vücut için oldukça önemli olan vitaminler arasında yer almaktadır. B12 vitamini eksikliği tedavi edilmediği taktirde sadece yaşam kalites ...