iPhone 6'da PUBG oynarken donma sorunu

Cihaz
iphone
Haklısın kardeşim benimde pc kötü intel celeron,hd graphics ama ne hikmetse çoğu oyunu oynadım cod 7ye kadar oynadım nfs 2012 pes 2012 vs endüşük ayarda tabi

Hocam mobilden oyun oynanmaz diyorsunda birşeyi merak ettim ozaman neden yeni telefon çıkarıyorlar artık çağımızda telefon pc demek zaten pc deki oyunların benzerleri telefonlarda dolu

Cs benzeri c-ops battle royale 3-4 tane oyun varki 2si pc yapımı nfs var strateji kapsamında heleki çok var

Maç ta ,pes fifa hep pc çıkışı yani hocam artık herşey telefon üzerinden oluyor

Buraya kadar okuduysan helal olsun şimdilik kolay gelsin

Cihaz
iphone
[/ QUOTE]
Tu as raison mon frère pc bad intel celeron me, graphismes hd mais ce que j'ai joué la plupart des jeux wm codés jusqu'à 7 joués nfs 2012 pes 2012 vs inductif réglage soumis à mon

Hocam jeux mobiles ne jouent pas quelque chose que je me demandais pourquoi je dis quelque chose de nouveaux téléphones sont maintenant dans notre téléphone d'ère téléphone est déjà plein de jeux similaires dans les téléphones pc

Cs-like c-ops bataille royale ont 3-4 jeux 2si nfs fabriqués en pc ont heleki beaucoup portée de stratégie

Match ta pese fifa toujours sortie pc donc tout est au téléphone maintenant mon professeur

Si vous lisez jusqu'à présent, que ce soit facile pour l'instant

[/ QUOTE]
c'est bon

Cihaz
iphone
Haklısın kardeşim benimde pc kötü intel celeron,hd graphics ama ne hikmetse çoğu oyunu oynadım cod 7ye kadar oynadım nfs 2012 pes 2012 vs endüşük ayarda tabi

Hocam mobilden oyun oynanmaz diyorsunda birşeyi merak ettim ozaman neden yeni telefon çıkarıyorlar artık çağımızda telefon pc demek zaten pc deki oyunların benzerleri telefonlarda dolu

Cs benzeri c-ops battle royale 3-4 tane oyun varki 2si pc yapımı nfs var strateji kapsamında heleki çok var

Maç ta ,pes fifa hep pc çıkışı yani hocam artık herşey telefon üzerinden oluyor

Buraya kadar okuduysan helal olsun şimdilik kolay gelsin

it's ok

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...