REKLAMLAR

REKLAMLAR

iPhone 6s yere düştü ve açılmıyor

Cihaz
ıphone 6S
Telefonumun ön camı bir süredir kırıktı,yaptıracaktım.Yaklaşık 1-1.5 saat önce yere sert bir şekilde yine düştü ve tamamen kapandı.Şarja taktım ısınmaya başladı.Telefonum arandığı zaman çalıyormuş ama whatsapptan mesaj gönderildiğinde iletilmiyormuş.İzlediğim videolarda yan tuşa ve ana ekran tuşuna basmam gerektiği söylenildi denedim ama yine olmadı.Ne yapmam gerekiyor?

REKLAMLAR

Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Arandığı zaman çalar, eğer kurulu alarmınız varsa tam saatinde öter gibi gibi fakat ekrana görüntü gelmez. Bunun sebebi iç ekranınızın vadesinin dolmuş olmasıdır. Daha fazla kurcalayıp iç aksamlarına zarar vermemenizi ve yarın en kısa zamanda eğer garantisi varsa garantiye, yoksa tanıdık bir telefoncuya götürmenizi öneririm. Şanslısınız ki yarın Pazartesi her yer açık olur

Ha soft reset atma olayı da şöyle: Güç ve Orta tuşa basılı tutuyorsunuz ve elma logosu gelene dek bekliyorsunuz -ki geleceğini sanmıyorum sorun bence dediğim gibi iç ekranda

Cihaz
ıphone 6S
İyi akşamlar,çok teşekkür ederim fakat kurtarma gibi bir şansım yok mu.Arandığı zaman bir titreme oluyor.Onun haricinde açılmıyor ve telefon şarjda çok sıcak.Yapılabilecek başka bir şey yok sanırım?

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Evde zeytin ağacı nasıl yetiştirilir?
    Sağlıklı beslenmeye verilen önemin gitgide artmasıyla tükettiğimiz gıdaların organik olmasına daha da özen gösteriyoruz. Organik beslenmenin bir yolu ...
  • Pronovias 2019 koleksiyonunu sunuyor
    Pronovias tasarım direktörü Hervé Moreau, 2019 için vücudu saran modeller zarif kumaşlar, nazik ve göz alıcı çiçek desenlerini tercih ediyor Geli ...
  • Embriyo transferi sonrasında ne yapmalıyım?
    Tüp bebek tedavisi gören her hasta için, embriyo transfer işlemi, tedavinin en stresli ve heyecanlı işlemidir. Haftalar süren ilaç kullanımı ve takip ...