REKLAMLAR

iPhone 6s yere düştü ve açılmıyor

REKLAMLAR

Cihaz
ıphone 6S
Telefonumun ön camı bir süredir kırıktı,yaptıracaktım.Yaklaşık 1-1.5 saat önce yere sert bir şekilde yine düştü ve tamamen kapandı.Şarja taktım ısınmaya başladı.Telefonum arandığı zaman çalıyormuş ama whatsapptan mesaj gönderildiğinde iletilmiyormuş.İzlediğim videolarda yan tuşa ve ana ekran tuşuna basmam gerektiği söylenildi denedim ama yine olmadı.Ne yapmam gerekiyor?

REKLAMLAR

Yer
İzmir
Cihaz
Reeder P10S
Arandığı zaman çalar, eğer kurulu alarmınız varsa tam saatinde öter gibi gibi fakat ekrana görüntü gelmez. Bunun sebebi iç ekranınızın vadesinin dolmuş olmasıdır. Daha fazla kurcalayıp iç aksamlarına zarar vermemenizi ve yarın en kısa zamanda eğer garantisi varsa garantiye, yoksa tanıdık bir telefoncuya götürmenizi öneririm. Şanslısınız ki yarın Pazartesi her yer açık olur

Ha soft reset atma olayı da şöyle: Güç ve Orta tuşa basılı tutuyorsunuz ve elma logosu gelene dek bekliyorsunuz -ki geleceğini sanmıyorum sorun bence dediğim gibi iç ekranda

Cihaz
ıphone 6S
İyi akşamlar,çok teşekkür ederim fakat kurtarma gibi bir şansım yok mu.Arandığı zaman bir titreme oluyor.Onun haricinde açılmıyor ve telefon şarjda çok sıcak.Yapılabilecek başka bir şey yok sanırım?

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Etiket artığı ve koli bandı izi nasıl temizlenir?
    Giysilerde çözümü basit; elinize makası alıp etiketi yerinden çıkartabiliyorsunuz ancak kimi eşyalarda kullanılan aşırı kalitesiz etiketler resmen key ...
  • Siyah zeytin yapımı
    Mevsim itibariyle artık çarşıda ve pazarda ham zeytinleri görmeye başlayabilirsiniz. Üreticilerin bir kısmı ürünlerini doğrudan yağ yaptırmayı tercih ...
  • Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...