iPhone 6s yere düştü ve açılmıyor

Cihaz
ıphone 6S
Telefonumun ön camı bir süredir kırıktı,yaptıracaktım.Yaklaşık 1-1.5 saat önce yere sert bir şekilde yine düştü ve tamamen kapandı.Şarja taktım ısınmaya başladı.Telefonum arandığı zaman çalıyormuş ama whatsapptan mesaj gönderildiğinde iletilmiyormuş.İzlediğim videolarda yan tuşa ve ana ekran tuşuna basmam gerektiği söylenildi denedim ama yine olmadı.Ne yapmam gerekiyor?

Yer
İzmir
Cihaz
Reeder P10S
Arandığı zaman çalar, eğer kurulu alarmınız varsa tam saatinde öter gibi gibi fakat ekrana görüntü gelmez. Bunun sebebi iç ekranınızın vadesinin dolmuş olmasıdır. Daha fazla kurcalayıp iç aksamlarına zarar vermemenizi ve yarın en kısa zamanda eğer garantisi varsa garantiye, yoksa tanıdık bir telefoncuya götürmenizi öneririm. Şanslısınız ki yarın Pazartesi her yer açık olur

Ha soft reset atma olayı da şöyle: Güç ve Orta tuşa basılı tutuyorsunuz ve elma logosu gelene dek bekliyorsunuz -ki geleceğini sanmıyorum sorun bence dediğim gibi iç ekranda

Cihaz
ıphone 6S
İyi akşamlar,çok teşekkür ederim fakat kurtarma gibi bir şansım yok mu.Arandığı zaman bir titreme oluyor.Onun haricinde açılmıyor ve telefon şarjda çok sıcak.Yapılabilecek başka bir şey yok sanırım?

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 3)

Aile Bilimi

• İçli köfte tarifi
    İçli köfte veya diğer adıyla oruk, bulgurun hamur haline getirilip içinin doldurulmasıyla ortaya çıkan bir yemektir. Aslen Arap mutfağına ait olan içl ...
  • Ombre saç nedir ve nasıl uygulanır?
    Saçınızı tamamen boyatmak istemiyor fakat yenilik ve ışıltı katmak mı istiyorsunuz? O zaman ombre uygulaması tam da size göre. Son yıllarda özellikle ...
  • Çocuklarda obezite nasıl önlenir?
    Obezite günümüzde sadece yetişkinleri değil, gençleri ve çocukları da tehdit eden bir sağlık sorunudur. Öyle ki artık hareketli ve fit çocukların yeri ...