iPhone 8 kapandı ve açılmıyor

Cihaz
İphone 8
Ya inanılmaz bir site ,yani bu kadar hızlı sonuçlanacağını beklemezdim. Teşekkür ederim isminizi her yerde tavsiye edeceğim. akillitelefon.com gerçi bana belli ki ihtiyacınız yok :))))

onurduran

Üye
Cihaz
iPhone 6s
abd den alınan cihazın şebekesi türküye ye nası uyuyor onu anlamadım. açmaması lazımdı

pembefil

Üye
Cihaz
iphone 8 plus
Bende de şuanda tamamiyle aynı sorun var, dediklerinizi yaptım ama bende olmadı :( Başka ne yapılabilir acaba? 1 aydır kullanamıyorum telefonu. Şimdiden teşekkürler

Cihaz
İphone 8
Telefonun bir süre orjinal şarj kablosu ile Şarj olsun. Bu işlemleri yaparken açılması gerekli.
iphonelar kolay kolay bozulmuyorlar.
Onun dışında da arkadaşlar size yardımcı olacaklar.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...