iPhone 8 kapandı ve açılmıyor

pembefil

Üye
Cihaz
iphone 8 plus
Şarja taktığımda da herhangi bir tepki vermiyor ama

Cihaz
İphone 8
Evet tepki vermeyecek; on 20 dakika şarjda dursun yine şarjda iken bu söylenen işlemi yap en son işlemi özellikle telefonun açılacaktır

Crowsdead

Üye
Yer
Erzurum
Cihaz
iphone 7 Plus
dediğim işlemleri sırasıyla ve hızlı bir şekilde yaparsan açılması gerek yoksa muhtemelen anakartta vs sorun olmuş olabilir bir servise görünebilirsin yani

Cihaz
İphone 8
Merhabalar arkadaşlar, Samsung Note 2 Telefonum durduk yerde kapandı açamıyorum. Şarja da taktım belirti yok. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim

remix06

Üye
Cihaz
xiaomi redmi 5 plus

sem

Üye
Cihaz
iphone 8
şimdi cihazı şarja takarak ses açma tuşuna hızlıca basın ve çekin ardından ses kısma tuşuna hızlıca basın ve çekin daha sonra güç tuşuna basarak başlatmayı deneyin

apple logosu gelene kadar basmayı unutma
Ayni problemi yasadim bugun ve dediklerinizi aynen uyguladim, telefonum acildi, size ne kadar tesekkur etsem az, coook cook tesekkurler..

hanifanze

Üye
Cihaz
samsung
unfortunately the device doesn't react to trying.
[QUOTE = "rebel chromosome, post: 24839, member: 19096"]
Hi, the iphone 8 I get from America does not open in any way. Could it also cause the room not currently imei registered?
[/ QUOTE]

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...