iPhone u2 entegre arızası ve çözümü

cephastanesi

Onaylı Teknik Servis
Üye
Katılım
24 Ocak 2018
Mesajlar
13
Tepki puanı
0
Yer
istanbul / pendik
Cihaz
iphone X
iPhone 5 U2 Entegre Değişimi

Telefonunuz eğer şarj olmuyorsa burada bir arıza olduğunu anlamanız zor değil. Öncelikle batarya sorunu var mı yok mu buna bakmak gerekiyor. Bununla beraber batarya sağlam ise şarj soketi konusunda bir değişiklik gerekebilir. Tamirat konusunda son derece uzmanlaşmış olan ekipler öncelikli olarak parça değişimi konusunda gerekli adımları zamanında atıyor. Bazı durumlarda tamirat bazı durumlarda ise parça değişimi bir gereklilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Son dönemlerde popüler bir değişim haline gelen iPhone U2 Entegre değişimi ile birlikte, sorunları çözmek biraz daha kolay hale geliyor.

Piyasada pek çok farklı modeli bulunan iPhone markasının tamirat bakım ve değişim konusunda da çok önemli bir pazarı bulunmaktadır. Önemli bir teknolojiye sahip olan markanın nitelikli ürünleri aynı zamanda kaliteli parçalarla birlikte daha uzun ömürlü olma konusunda insanlar avantaj sağlıyor. Gerektiği zaman ve bu parçaların değişmesini sağlamak telefonun ömrünü uzatmaktadır. Aynı zamanda verimlilik ve performans bakımından telefonun en iyi şekilde çalışmasını istiyorsanız, Cep Hastanesinde alacağınız yardım bu konuda size önemli derecede avantaj sağlayacaktır.
iphone-u2-entegre-degisimi.jpg
 

cepmarket.com.tr

Onaylı Teknik Servis
Katılım
4 May 2018
Mesajlar
74
Tepki puanı
3
Cihaz
iphone 7
Türkiye’nin her yerinden bize kargo İle U2 arızalı cihazlarınızı gönderebilirsiniz

U2 çipi değişimi yapılan cihazlar arasında iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, iPhone 8 ve iPhone X bulunuyor. Bu tamirle cihazlarınız artık güvenli bir şekilde şarj olmaya hazır olur.
 Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst