Advertisement

Kaybolan ASUS ZenFone 4'ü bulma

Kadir1903

Üye
Cihaz
Asus Zenfone 4
Asus Zenfone 4 telefonum dışarıda düştü içinde sd kart ve sim kart var bu telefonu nasıl bulabilirim yani uzaktan bağlanma yapabilir miyim? (google cihazımı bulu denedim internete bağlamamışlar telefonu) 2.problem ise başka telefondan whatsappa gireceğim doğrulamayı kaybolan telefona atıyor giremiyorum telefona gelen mesajları başka bir yerden görüntüleyebilir miyim? yardımcı olursanız sevinirim

Cihaz
Samsung galaxy A3 2015 (SM-A300HQ)
eğer sim kartınız varsa aramayı mesaj atmayı deneyebilirsiniz. yada polise gidip kayıp ihbarı yaparak telefonun sinyallerini bulabilir ve telefonunuzu bulabilirsiniz.

Kadir1903

Üye
Cihaz
Asus Zenfone 4
eğer sim kartınız varsa aramayı mesaj atmayı deneyebilirsiniz. yada polise gidip kayıp ihbarı yaparak telefonun sinyallerini bulabilir ve telefonunuzu bulabilirsiniz.
kurtarma mesajı attım telefonu uzaktan kilitledim açamazlar mesajı görebilirler 5 gün geçti kaybolmasından yarın polise haber veririm ama polisin sadece mesaj attıklarını sanıyordum ben telefonu bulan en yakın karakola getirsin diye

Cihaz
Samsung galaxy A3 2015 (SM-A300HQ)
kurtarma mesajı attım telefonu uzaktan kilitledim açamazlar mesajı görebilirler 5 gün geçti kaybolmasından yarın polise haber veririm ama polisin sadece mesaj attıklarını sanıyordum ben telefonu bulan en yakın karakola getirsin diye
sinyaldende bulabilirler telefonu bazılarını öyle buluyorlar diye biliyorum dene bi

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.