Kayıp moddaki iPhone 6S'i açma

dino

Üye
Cihaz
iphone 6s
arkadaşlar bende iki adet iphone 6s var eşim almıştı ayrıldık telefonları bıraktı almadı kendisi fransız görüşmüyoruz telefonları kayıp moda almış açma yolu yokmu yoksa mesajında onları çöpe at diye çittimiydi bu cihaz açılırmı yoksa çöpmü yardımcı olursanızsevinirim sadece kayıp modda bilgiler deyiştirilmiş o yuzden bende pek hakim deyilim hesap bilgisine

Crowsdead

Üye
Yer
Erzurum
Cihaz
iphone 7 Plus
eğer içindeki bilgilerin bir önemi yoksa ve imeisi çalıntı değilse açılması mümkün öncelikle iphoneunuzu kurtarma moduna almalısınız biraz araştırmayla bulursunuz sonra en güncel ios surumunu ipsw dosyasi olarak pcnize indirin itunes kurulu pcye iphone u bağlayın kurtarma modundaki iphone algilanacaktir ve iphonea geri yükle tuşuyla indirdiğiniz ipsw dosyasını yukleyin bu şekild e telefon tamamen sıfırlanmış olur

dino

Üye
Cihaz
iphone 6s
eğer içindeki bilgilerin bir önemi yoksa ve imeisi çalıntı değilse açılması mümkün öncelikle iphoneunuzu kurtarma moduna almalısınız biraz araştırmayla bulursunuz sonra en güncel ios surumunu ipsw dosyasi olarak pcnize indirin itunes kurulu pcye iphone u bağlayın kurtarma modundaki iphone algilanacaktir ve iphonea geri yükle tuşuyla indirdiğiniz ipsw dosyasını yukleyin bu şekild e telefon tamamen sıfırlanmış olur
denedim

dino

Üye
Cihaz
iphone 6s
itunesten yükledim son sürümü ama fayda etmiyor imeil temiz sorunsuz fakat kayıp modda ust üste başarızız girişten dolaya kayıp moda alınmış apple adresine giderek parola sıfırlayın diye uyarı geliyor apple yatkililerle konuştum eşiniz dışında kimse açamaz çöp olur diyorlar

dino

Üye
Cihaz
iphone 6s
faydayı olmuyor 11.3 sürümü yüklü iki saat önce yükledim

Crowsdead

Üye
Yer
Erzurum
Cihaz
iphone 7 Plus
ben yazılım yükle demedim ki kurtarma moduna tuşlarla sokup tamamen yeniden yazılım yükleyebilirsin alt tuşuyla iphonea geri yükle tuşuna bas ve itunesten bağımsız olarak ipsw.me adresinden indirdiğin ipswyi seç

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...