REKLAMLAR
REKLAMLAR

Kayıp moddaki iPhone 6S'i açma

REKLAMLAR

Crowsdead

Üye
Yer
Erzurum
Cihaz
iphone 7 Plus
ben erzurumdayım eğer yakınsan gelde sana ıcloud kilitli bir iphone alayım ucuza açıp hediye ederim kardeşim

goktugaka

Üye
Yer
izmir
Cihaz
iphone 7
uzatma kardeşim boş işlere gerek yok ben bir teknisyenim anakarta müdahale edilmeden yazılımla açılmaz 2. Bir açılma yöntemi var oda ücreti dahilinde cihaza müdahale edilmeden açılıyor. 3. İse faturası ile

REKLAMLAR

Crowsdead

Üye
Yer
Erzurum
Cihaz
iphone 7 Plus
bende apple'da bir dönem developer olarak hizmet etmiş sektörün içinden bir insanım senin o ücret dahilinde cihaza müdahale edilmeden dediğin işlemi yapıyorum tabi uzatmaya lüzum yok

goktugaka

Üye
Yer
izmir
Cihaz
iphone 7
öyle yapıyorsan o konuda anlaşabiliriz bende öyle yapıyorum. Siz firmware atın açılır dediğinizs güldüm ben

REKLAMLAR

Crowsdead

Üye
Yer
Erzurum
Cihaz
iphone 7 Plus
firmware illaki lazım oluyor ipsw dosyası olmadan telefonu çalıştıramazsınız ama öyle imkansız gözüyle bakmanız beni irrite etti sonuçta kimseyi yanıltmak gibi bi amaç gütmüyoruz birşey ya yapılır yada yapılmaz bu bu kadar nettir bilen için

REKLAMLAR

dino

Üye
Cihaz
iphone 6s
Bence uğraşmaya değmez birini sokup tamirini yaptım sonuç enson elimde sadece ekrani kaldı diğerini açtım içine bir göz attım biraktim koseye artık bir çözüme gerek yok ABD apple adıyla daha çok kazanır bizim gibi kerizler varken sen inşaatta 2000 tl aylığa çalış 6000 bin tl ver telefon a hakti bu arada neden aldın diyen olursa ben almadim eşim almış taksitle supruz yapmış bende altta kalmadim peşin fiyatına bosadim

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi