Kullandığınız araç nedir?

Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, bu başlıkta kullandığımız araçları yazalım istedim. Böylece diğer üyelerimiz ile fikir alışverişinde bulunabiliriz.

Ben şu anda araç kullanmıyorum ancak birkaç ay öncesine kadar BMW E92 320d kullanıyordum. Harika bir araba, eğer biraz tecrübeniz varsa orta seviye bir performans aracına kolaylıkla dönüşebiliyor. E93 kasası olan Cabrio almak istiyorum kısmet olursa ama önce maddi konuları düzeltmek gerek :)

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Bende de 2008 model Audi A3 1.4T var. Kasa genişliği, ağırlık ve Turbo ile sınıfının en güçlü araçlarından. Tabii benzinli oluşu sıkışık trafikte can sıkabiliyor ama uzun yolda yakış 4.8lt / 100km seviyesinde.

Yer
İstanbul
@pamirkiziltug yakın çevremdeki insanların çoğunda Audi A3 var. Biraz arabayı gözlemleme ve deneyimleme şansım oldu, dediğiniz gibi benzinli motorlar cep yakıyor. Aylık işe gidip gelmek için kullanan bir tanıdığım aylık 700 TL'den bahsediyordu. Turbo işin kaymağı ancak trafik varken 500 beygir bile işe yaramıyor..

Koray

Üye
Yer
Adana
Cihaz
Iphone 7
1.6 Benzin 135 hp 2013 Kia Sportage kullanıyorum. Benzin yetişmediği için tüp ve benzin karma sonuçlarında km başına 34 krş gibi bir fiyat hesapladım. Uzun yolda 6-7 litre , şehiriçinde (adana'da yaşıyorum) 8.5 lt civarında bir tüketimi var. Tamamen hissiz bir direksiyona sahip en çok yakındığım konu budur. Onun dışında Compakt bir SUV olmasından dolayı çok seviyorum. Ayrıca anahtarsız giriş , start/stop , Sunroof en sevdiğim özelliklerinden. Sonra ki hedefim BMW M3 E46 Cabrio :D

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
1.6 Benzin 135 hp 2013 Kia Sportage kullanıyorum. Benzin yetişmediği için tüp ve benzin karma sonuçlarında km başına 34 krş gibi bir fiyat hesapladım. Uzun yolda 6-7 litre , şehiriçinde (adana'da yaşıyorum) 8.5 lt civarında bir tüketimi var. Tamamen hissiz bir direksiyona sahip en çok yakındığım konu budur. Onun dışında Compakt bir SUV olmasından dolayı çok seviyorum. Ayrıca anahtarsız giriş , start/stop , Sunroof en sevdiğim özelliklerinden. Sonra ki hedefim BMW M3 E46 Cabrio :D
Canavarın bir fotosunu alabiliriz aslında.

Şu anda çevrimiçi