Lenovo K5 açılmıyor

Cinar64

Üye
Cihaz
Lenovo K5
Lenovo K5'e TWRP kurdum ve telefonu yeniden başlatmak için kapattım. telefon Lenovo açılış kısmına geldi kapandı geldi kapandı...
Bu böyle devam ediyor hala açılmıyor. USB ile bilgisayara bağladığımda da aynı sorun var.
Yardımlarınız bekliyorum. Teşekkürler..

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Telefonunuz brick olmuş. Tekrar stock rom yüklemeniz lazım. makalemiz size yardımcı olacaktır.

Cinar64

Üye
Cihaz
Lenovo K5
Bunu yapmaya çalışıyorum QFIL linki çalışmıyor. başka bir yerden buldum ancak telefon hiç açılmadığı için "....Ardından cihazı kapatın ve Ses arttırma / Güç tuşlarına basılı tutarak yeniden açın. ...." bölümünde kaldım.

Telefonu açmaya çalıştığımda beyaz ekran ortada yeşil zeminüerine beyaz lenovo yazısı tireşimli olarak geliyor ekran kapanıyor. bataryayı çıkarana kadar sürekli devam ediyor...

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Zaten cihaz açılmayacak recovery modda başlayacak. Bi ekran gelecek recovery mod olarak. O ekranda kalan işlemlere devam edeceksiniz.

Cinar64

Üye
Cihaz
Lenovo K5
recovery modda da açılmıyor. bütün tuş kombinasyonlarını denedim hepsinde sürekli aynısı oluyor.

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Telefon kapalı iken ses açma + güç tuşuna basılı tutarak telefonu aç ve açılış logo su gelince güç tuşunu bırak. Ses açma tuşunu recovery ekranı gelene kadar basılı tutmaya devam et. Hemen bırakma tuşu yani.

Cinar64

Üye
Cihaz
Lenovo K5
recovery ekranı gelmiyor. sürekli titreşimle beraber logo gelip gidiyor.
kapalıyken şarja taktığımda hiç bir düğmeye basmadığım halde logo yine gelip gidiyor.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.