Lenovo K5 Plus'ta dokunmatik ekran problemi

okan331

Üye
Cihaz
Lenovo K5 Plus
Merhaba arkadaşlar benim telefonum lenovo k5 plus. Aylardır dokunmatik problemi yaşıyorum idare etmeye çalışıyorum. Dün öğlen itibariyle ekran kilidini dahi açamayacak duruma geldim. Ekranda desen kilidi mevcut dokunmatiğin bazı yerleri tamamen bozuldu ve ekran kilidini açamıyorum. Telefona format atmak istiyorum ancak ne download mode'a nede recovery moduna giremiyorum. Download mode ve recovery mode tuşlarını kullanınca telefon normal bir şekilde açılıyor. Telefonda twrp yüklü android 8.1 yapmıştım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Dünden beri bu sorunla uğraşıyorum.

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...