Advertisement

Lenovo K6 Power güncelleme sonrası dokunmatik sorunu

Mırgın

Üye
Cihaz
Lenovo k6 power
İyi günler ben lenovo k6 power kullanıyorum. Uzun zamandır yapmaktan kaçındığım andoid 7.0 güncellemesini dün yaptım fakat güncelleme ardından bir sorunla karşılaştım telefonun dokunmatiğinde herhangi bir problem olmamasına rağmen dokunmatik çalışmamaya başladı. Daha doğrusu telefonu yeniden başlattığımda dokunatik çalışıyor fakat ekran kilitleyip açtığımda dokunmatik çalışmıyor . Android güncellemesinden kaynaklandığını düşünüp android sürümünü düşürdüm fakar sorun hala aynı , kaç kere fabrika ayarlarına sıfırladığımı saymadım bile. Yardımcı olabilirseniz sevinirim

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Telefonu bir de ''safe mode'' olarak açın kontrol edin.

Bunun için cihazı kapatma tuşuna basılı tutun ve ardından ''Power off'' a basılı tutun ve ''Reboot to safe mode'' yazısı çıkana kadar basılı tutun ve bu yazı görününce ona dokunun.

Mırgın

Üye
Cihaz
Lenovo k6 power
Telefonu bir de ''safe mode'' olarak açın kontrol edin.

Bunun için cihazı kapatma tuşuna basılı tutun ve ardından ''Power off'' a basılı tutun ve ''Reboot to safe mode'' yazısı çıkana kadar basılı tutun ve bu yazı görününce ona dokunun.

Safe mode olarak açıp denedim fakat yine aynı hocam ,açtığım an çalışan dokunmatik ekran kilitleyip açtığımda çalışmıyor.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.