REKLAMLAR

REKLAMLAR

Lenovo K6'nın ekran kilidini unuttum

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
Cihaz
LENOVO K6
Lenovo K6 model telefonumun şifresini unuttum. Telefona giriş yapamıyorum. Telefonumu nasıl açabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAMLAR

Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8
Şarjınız her ihtimale karşın en az %50 olsun, bu arada hard reset işleminde fotoğraflarınız vb silinir onun için önceden yedeklemenizi öneririz

Cihaz
LENOVO K6
Teşekkürler. Telefonu resetleyip tekrar giriş yaptım yalnız benden Google hesabımın şifresini istiyor, telefonu açmak için. Google hesabımın şifresini unuttum. Otomatik girişi kullanıyordum uzun zamandır. O sebeple şifrem aklıma gelmiyor. Başka türlü de giriş yapılamıyor. Çıldıracağım. Google dün mesaj gönderdi. Hesap şifremin yenilenmesi de 3, 5 günü alacakmış. Telefona daha ksıa sürede giriş yapabilmem mümkün mü?

Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
Teşekkürler. Telefonu resetleyip tekrar giriş yaptım yalnız benden Google hesabımın şifresini istiyor, telefonu açmak için. Google hesabımın şifresini unuttum. Otomatik girişi kullanıyordum uzun zamandır. O sebeple şifrem aklıma gelmiyor. Başka türlü de giriş yapılamıyor. Çıldıracağım. Google dün mesaj gönderdi. Hesap şifremin yenilenmesi de 3, 5 günü alacakmış. Telefona daha ksıa sürede giriş yapabilmem mümkün mü?
Bu konuyu inceleyebilirsiniz.
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Loading...

Aile Bilimi

• Düz bir karın için nasıl beslenmeli?
    Düz bir karına sahip olmak genetik faktörler veya ilerleyen yaş sebebiyle hem erkek hem de kadınlar için hiç de kolay değildir. Özellikle yoğun iş ha ...
  • Sevgililer Günü’nde ne giymeli?
    Sevgililer Günü’nün gelmesiyle birlikte birçok kadını bu romantik günde ne giymeleri gerektiğiyle ilgili bir telaş sarar. Sürprizlerle karşılaşma iht ...
  • Toz temizleyici sprey yapımı
    Toz almak en nankör temizlik işlerden biridir, çünkü tozunu aldığınız bir yerin ertesi gün bile yine tozlandığını görürsünüz. Dolayısıyla neredeyse ...
REKLAMLAR