REKLAMLAR

Lenovo K6'nın ekran kilidini unuttum

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
REKLAMLAR

Cihaz
LENOVO K6
Lenovo K6 model telefonumun şifresini unuttum. Telefona giriş yapamıyorum. Telefonumu nasıl açabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAMLAR

Yer
İzmir
Cihaz
Reeder P10S
Şarjınız her ihtimale karşın en az %50 olsun, bu arada hard reset işleminde fotoğraflarınız vb silinir onun için önceden yedeklemenizi öneririz

Cihaz
LENOVO K6
Teşekkürler. Telefonu resetleyip tekrar giriş yaptım yalnız benden Google hesabımın şifresini istiyor, telefonu açmak için. Google hesabımın şifresini unuttum. Otomatik girişi kullanıyordum uzun zamandır. O sebeple şifrem aklıma gelmiyor. Başka türlü de giriş yapılamıyor. Çıldıracağım. Google dün mesaj gönderdi. Hesap şifremin yenilenmesi de 3, 5 günü alacakmış. Telefona daha ksıa sürede giriş yapabilmem mümkün mü?

Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
Teşekkürler. Telefonu resetleyip tekrar giriş yaptım yalnız benden Google hesabımın şifresini istiyor, telefonu açmak için. Google hesabımın şifresini unuttum. Otomatik girişi kullanıyordum uzun zamandır. O sebeple şifrem aklıma gelmiyor. Başka türlü de giriş yapılamıyor. Çıldıracağım. Google dün mesaj gönderdi. Hesap şifremin yenilenmesi de 3, 5 günü alacakmış. Telefona daha ksıa sürede giriş yapabilmem mümkün mü?
Bu konuyu inceleyebilirsiniz.
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...
  • Domates suyunun faydaları
    Vitamin ve mineral deposu olan domates suyu hem güzelliğe, hem de sağlığa çok faydalıdır. Domates suyunun içeriğinde A, B1, B2, B3, B5, B6 ve K vitami ...
  • Koşu bandı neden ağrı yapar?
    Koşu yapmak ve kasın aşırı kullanılması durumunda baldırlarınıza ağrı girebilir. Koşucularda baldır yani kalf kasının ağrısı çoğunlukla kas liflerinin ...