REKLAMLAR
REKLAMLAR

Lenovo mu, LG mi, yoksa Samsung mu?

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
Arkadaşlar telefon alsak hangi marka daha iyi kimisi diyo lg al kimisi diyo samsung daha sağlam lenovo yu da çıkalı kaç gün oldu diyolar sizce hangi marka bi telefon için uygun lütfen yardım edin

REKLAMLAR

Yer
istanbul
Telefondan beklentin önemli açıkçası.Dev markalar samsung iphone idealdir.Lenovo telefon alanında henuz guzel işlere imza atmadı ama bilgisayarları iyi yalan yok :) Ama bana sorarsan marka tutkunu olma çin markalarına bakmanı tavsıye ederım piyasadaki en performans ve fiyat acısından yuz gulduren telefonlar onlar (xiaomi,meizu..)

istediğin özellik ve fiyat bandını söylersen daha net seyler soyleyebiliriz

Ayberk

Yönetici
Daha düzgün ve detaylı şekilde yazarsanız yardımı daha hızlı alırsınız.

Bnm demek istediğim şey telefonda aşırı özellik olsun istemiyorum batarya ömrü uzun bide kamerası iyi olsun yeter telefonu çok çabuk öldürdüğüm için en fazla 700 tl lik olsun istiyorum ama hangi marka alacağımı bilmiyorum samsung kimisi iyi diyo lg bayisine gittim lg şuan en sağpam mmarka dedi lenovoyu da hiç akklımdan ge bile geçirmiyodum ayberk lenovok5 al dedi sizce hangi markayı tercih etmeliyim

REKLAMLAR

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
ASUS Zenfone Max kamera kalitesi ve pil ömrü olarak iyi bir telefon. Powerbank taşıma derdini garantili olarak bitirir.

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Sağlamlık konusunda cihazların bir iddiaları yok zaten, düşürmemeniz gerek hangisi olursa olsun. Lenovo K5 performans / fiyat oranı hayli yüksek bir cihaz, tasarımı da güzel. Pil ömrü konusunda iddialı cihazlardan birisi ASUS ZenFone Max, diğeri de Lenovo P1 ancak ikisi de sizin 700 TL'lik bütçenizin üzerinde kalıyor.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Muzlu magnolia tarifi
    Son dönemlerin en çok aranan tariflerinden biri olan magnolia tatlısı ile karşınızdayız. Muzlu magnolia ise muzun bol olduğu bu mevsimde yapılabilece ...
  • Sağlığa zararsız oyun hamuru yapımı
    Çocukların el becerilerinin ve zekalarının gelişmesinde en etkili oyuncaklardan biri oyun hamurudur. Üstelik çocuklar oyun hamuruyla oynarken hayal g ...
  • Ev yapımı öksürük şurubu tarifi
    Kışın kendini iyice hissettirdiği bugünlerde hastalıklardan muzdarip insan sayısı da artmaya başladı. İşte bu hastalıklardan en fazla görülen grip ve ...